Surface Pro najlepszym urządzeniem dla studenta

Surface Pro najlepszym urządzeniem dla studenta

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:18
07.05.2018
0 komentarzy
627 wyświetleń

Surface Pro to urządzenie 2w1, które reprezentuje wszystkie najważniejsze zalety tego typu produktów. Jest to też wzorcowe urządzenie dla systemu Windows 10 - komputer wyjątkowo mobilny, poręczny, lekki i wydajny oraz wyjątkowo uniwersalny. Microsoft postanowił pokazać te wszystkie cechy w nowych spotach reklamowych, które skierował w stronę studentów.

Surface Pro najlepszy dla studenta

Uniwersalność

Surface Pro to obecnie chyba najlepsza hybryda na rynku i gigant zdaje sobie z tego sprawę. Nowe spoty podkreślają, jak wszechstronnym urządzeniem jest najnowszy Surface Pro. Jego małe rozmiary sprawiają, że nie zajmuje więcej miejsca niż standardowe podręczniki, a jego mała waga nie daje się we znaki. Jednocześnie cały czas mamy pod ręką pełnoprawny komputer z systemem Windows 10. Co więcej, Microsoft podkreśla nieocenioną w życiu studenta funkcjonalność dotykowego ekranu i rysika. Mając Surface Pro, nie trzeba nosić zbędnych, standardowych notatników - wystarczy sam komputer z rysikiem i aplikacją OneNote.

Wyraź siebie

Bardzo przydatny, poza rysikiem, będzie też Surface Dial, którego Surface Pro domyślnie wspiera. Przyda się to naprawdę wszystkim studentom - od kierunków technicznych aż po akademie sztuk pięknych. Dlatego właśnie Surface jest tak uniwersalny. Ważnym aspektem, który gigant podkreśla, jest również możliwość personalizacji, czy to za pomocą grafik na samym urządzeniu, czy sporego wyboru wśród kolorowych klawiatur.

Surface Pro najlepszy dla inżyniera

Czysta moc i mobilność

Bardzo ważna jednak jest tutaj wydajność - nie tylko procesora, ale również baterii. 13,5 godziny pracy na jednym ładowaniu to zupełnie wystarczające dla każdego studenta. Same podzespoły natomiast pozwolą uruchomić każdą, nawet najbardziej wymagającą aplikację. Dostępna jest także wersja z LTE, co zapewni nam już maksymalne możliwości dzięki stałemu połączeniu z siecią.

To jest naprawdę bardzo dobra oferta

Mimo wszystko Surface Pro ma jedną zasadniczą wadę — wysoką cenę, która dla przeciętnego polskiego studenta może być nie do przeskoczenia, choć i tutaj pojawiło się światełko w tunelu, bowiem w sklepie Microsoftu znajdziemy teraz nowe, bardzo opłacalne konfiguracje. Za wersję z procesorem Intel Core i5, 4GB RAM oraz 128 GB pamięci zapłacimy jedynie 3499 zł, co jest już sumą godną rozważenia. Należy jednak pamiętać o tym, że to podstawowa cena, która nie obejmuje klawiatury i rysika Surface, a jedynie sam tablet. Co ważne, można skorzystać też ze specjalnej zniżki studenckiej, choć niestety nie obowiązuje ona dla wyżej wymienionego modelu, który jest teraz w specjalnej promocji. Za to za najbardziej uniwersalną i wszechstronną wersję z procesorem Intel Core i5, 8GB RAM i 128GB pamięci student zapłaci po zniżce 4490 zł zamiast 4999 zł. To naprawdę dobra oferta sprzętu klasy premium!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/in-new-campaign-microsoft-promotes-the-surface-pro-as-the-ultimate-laptop-for-students-video/

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

Skomentuj

Autor