Grupowanie Zaplanowanych zadań w To-Do na iOS

Grupowanie Zaplanowanych zadań w To-Do na iOS

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:39
20.11.2018
233 wyświetlenia

Niedawno wspominaliśmy o istotnych nowościach, jakie trafiły do aplikacji To-Do na urządzeniach Apple z systemem iOS. Obejmowały one inteligentną listę Zaplanowane, w której pojawiały się zadania z ustalonym terminem wykonania. Teraz funkcja ta została dodatkowo rozszerzona w ramach aktualizacji, która podnosi wersję aplikacji do numeru 1.44. Zmiany te ułatwiają rozeznanie i przeglądanie naszych zadań.

Lista Zaplanowane zyskała teraz sekcje. Zaplanowane zadania możemy teraz przeglądać z podziałem na dni, tygodnie i zadania bardziej oddalone w czasie. Te z nich, które przekroczyły termin wykonania, zebrane są w sekcji Zaległe/Przeterminowane (overdue). Co więcej, jeśli chcemy się skupić na tym, co jest tu i teraz, to możemy zwinąć sekcje dotyczące przeszłości i odległej przyszłości. Puste listy mogą być również automatycznie ukrywane, by nie tworzyć zbędnego bałaganu i nie zajmować cennego miejsca na ekranie.

To-Do to stale rozwijana i bardzo przydatna aplikacja do planowania naszych zadań. Jest to de facto następca znanej i lubianej aplikacji Wunderlist, która została przez Microsoft przejęta jakiś czas temu. Użytkownicy Wunderlist bardzo niechętnie żegnają się z tą aplikacją, choć to, co Microsoft czyni z To-Do, zaczyna napawać sporym optymizmem. Aplikacja ta jest nowoczesna, wieloplatformowa i bardzo wygodna w obsłudze. Możemy w niej planować od zwykłych sobotnich zakupów, aż po ważne służbowe projekty. Wersję na iOS możecie pobrać wprost z iTunes Appstore, a wersję na Androida ze Sklepu Google Play.

Wszystkie produkty Microsoft w jednym miejscu - Sklep CentrumXP


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-to-do-for-ios-now-lets-you-view-scheduled-tasks-in-groups-under-planned-smart-list

Polecamy również w kategorii Mobilne technologie