Kazam zaprezentuje dwa nowe Windows Phone'y podczas MWC 2015

Kazam zaprezentuje dwa nowe Windows Phone'y podczas MWC 2015

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:57
24.02.2015
0 komentarzy
1815 wyświetleń

Mobile World Congress to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie technologii mobilnych. Do jego rozpoczęcia pozostało zaledwie kilka dni, tymczasem producenci zaczęli już zapowiadać swoje prezentacje. Wśród nich znalazł się brytyjski Kazam, będący stosunkowo młodym (choć kierowanym przez doświadczonych menadżerów) graczem na rynku. Do oferty Kazam trafią dwa nowe modele, oparte na Windows Phone 8.1 - Thunder 450 W oraz Thunder 450WL.

Urządzenia dołączą do linii Thunder, pod której szyldem został już wydany inny model z Windows Phone - Thunder 340 W. Oba smartfony zostały wyposażone w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wbudowanej, którą możemy poszerzyć kartą pamięci microSD (do 32 GB), 8-megapikselowy tylny aparat, 2-megapikselowy aparat frontowy, 2 sloty kart SIM oraz dość solidną baterię o pojemności 2200 mAh. Różnice pomiędzy Thunder 450W i 450WL są niewielkie i dotyczą przede wszystkim mocy procesora. Thunder 450W wyposażony będzie w procesor Snapdragon 200 o taktowaniu 1.2GHz, podczas gdy w Thunder 450WL znajdziemy układ Snapdragon 410. Ponadto model Thunder 450WL wyróżniać ma wsparcie dla standardu 4G LTE.

Kazam

Jak mówi Michael Coombes, CEO Kazam (a także były menadżer w HTC): "Jako marka mobilna, dedykowana rynkowi europejskiemu, Kazam odpowiada na jego zapotrzebowania na każdym poziomie. Dzisiejsza zapowiedź w przyszłości pokaże nasze zaangażowanie w [tworzenie] rynku i innowacji w obszarach, które często bywają niedostrzegane."

Nie wiadomo dziś jeszcze nic na temat dostępności urządzeń oraz ich ceny. Wiemy jedynie, że celem są rynki europejskie. Kolejne szczegóły zostaną ujawnione już w przyszłym tygodniu, podczas Mobile World Congress 2015, na którym swój panel poprowadzi również Microsoft. Uczestnicy imprezy zyskają możliwość samodzielnego przetestowania zaprezentowanych urządzeń.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.winbeta.org/news/kazam-introduces-two-new-windows-phone-handsets-ahead-mobile-world-congress-2015?utm_source=dlvr.it&utm_medium=f

Polecamy również w kategorii Urządzenia

Komentarze

Skomentuj

Autor