Microsoft zamierza wydać klawiaturę przeznaczoną dla iPada

Microsoft zamierza wydać klawiaturę przeznaczoną dla iPada

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
14:29
02.08.2017
0 komentarzy
1380 wyświetleń

Od czasu objęcia przez Satye Nadelle stanowiska CEO Microsoftu, zaobserwować można coraz dziwniejsze (przynajmniej patrząc przez pryzmat historii) posunięcia giganta z Redmond. Wprowadzenie do Sklepu Windows Linuksa to jak się okazuje zaledwie preludium do tego, czego światkami niedługo się staniemy. Otóż w planach Microsoftu znajduje się między innymi stworzenie akcesoriów do …iPada.

Dokument który opisuje podejrzane urządzenie

Informacje te wyciekły, gdy światło dzienne ujrzała niepozorna notka Microsoftu, dotycząca transportu ogniw litowo-jonowych (sporządzona na potrzeby ICAO). Z zawartych w niej informacji wynika, że gigant z Redmond planuje transport urządzeń o dosyć intrygującej nazwie iPad Touch Cover, które mają posiadać wbudowaną baterię o pojemności 0,814 WH na każde ogniwo. Niewiele wiadomo o tym sprzęcie, bowiem żadne oficjalne informacje na jego temat po prostu się nie pojawiły. Niemniej nazwa sugeruje, że będzie to klawiatura typu cover wzbogacona o bliżej nieokreślony rodzaj panelu dotykowego. Na chwilę obecną są jednak jedynie przypuszczenia.

Fakt powstania dokumentu opisującego nową klawiaturę dowodzi jednego – prace nad nią znajdują się już w końcowym stadium, lub też je zakończono. Oczywiście pod warunkiem, że nie mamy do czynienia ze sfabrykowanym dowodem, o co nietrudno w czasie gdy coraz głośniej robi się w mediach na temat fake-news.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://winfuture.de/news,98919.html

Polecamy również w kategorii Urządzenia

Komentarze

Skomentuj

Autor