Menu kategorii
 • Sugerowane odpowiedzi w końcu trafiły do Outlook w przeglądarce

  Sugerowane odpowiedzi w końcu trafiły do Outlook w przeglądarce

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  15:02
  03.12.2021
  1528 wyświetleń

  Funkcja sugerowania odpowiedzi poprzez automatyczne rekomendacje pomaga nam szybko napisać odpowiedź na maila. Znamy to już choćby z Gmaila czy różnych wersji Outlooka. Do wersji przeglądarkowej tego ostatniego funkcja trafiła jednak dopiero teraz — po czteromiesięcznej obsuwie!

  Sugestie odpowiedzi zaczęły być nareszcie wdrażane w Outlook for Web w ramach Microsoft 365. Funkcjonalność miała początkowo trafić do aplikacji w lipcu 2021 roku, ale z powodu pewnych problemów, które ujawniły się przed wydaniem, publikacja została przesunięta.

  Sugestie odpowiedzi w Outlook

  Outlook będzie teraz rekomendował własne podpowiedzi w oparciu o kontekst wiadomości, również gdy logujemy się w nim z przeglądarki. Funkcja ta przypomina nieco Smart Compose z Gmaila, gdzie sugestie adekwatnych słów kluczowych pomagają nam pisać wiadomości szybciej. Trzeba podkreślić, że sugestie te będą opierać się na naszym stylu pisania. Oczywiście nadal mamy swobodę edytowania wiadomości przed kliknięciem przycisku "Wyślij".

  Funkcja dopiero zaczęła być wdrażana. Pełnej dostępności u wszystkich Microsoft spodziewa się na początku stycznia 2022 roku.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/suggested-replies-rolling-out-to-outlook-on-the-web/

  Polecamy również w kategorii Outlook