Outlook Lite na Androida pobrany 5+ mln razy

Outlook Lite na Androida pobrany 5+ mln razy

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 12/6/2023, 4:00 PM

Liczba odsłon: 433

W zeszłym roku Microsoft wypuścił Outlook Lite, szybszą, lżejszą i mniej obciążającą baterię wersję klienta poczty na słabsze telefony z Androidem, aby ich posiadacze mogli wygodnie korzystać z poczty i kalendarza. Teraz firma chwali się wynikiem (ponad 5 milionów pobrań) i zamieszcza podsumowanie tego tak naprawdę krótkiego okresu dostępności.

Outlook Lite został stworzony, aby wspomagać osoby, szkoły, uniwersytety i małe firmy rozwiązaniem dla ich lekkich urządzeń mobilnych. Outlook Lite używa głównych funkcji Microsoft Outlook w aplikacji o mniejszym rozmiarze i z większą wydajnością dla lekkich urządzeń w dowolnej sieci.

W ciągu tego roku byliśmy zajęci, aktualizując Outlook Lite, dodając funkcje, o które prosiliście — takie jak ciemny motyw, obsługa wielu kont i integracja z kontem Google. To tylko kilka najważniejszych zmian. Poczyniliśmy też sporo ulepszeń, które robią dużą różnicę w wydajności i doświadczeniu tej apki. Każde pobranie i każda opinia, którą udostępniliście na temat używania Outlook Lite, były dla nas szczególnie ważne. Wasze wglądy są tym, co napędza nas, by każda aktualizacja była lepsza od poprzedniej. Nie przestawajcie więc się dzielić — wasz wkład jest nieoceniony w procesie rozwoju i doskonalenia.

Niezwykłe jest widzieć, jak wielu z Was powitało Outlook Lite w Waszych codziennych życiach. Z ponad 5 milionami pobrań daje nam to większą odpowiedzialność, by umożliwiać Wam pozostawanie połączonymi, zorganizowanymi i z wykonanymi zadaniami. Jesteśmy głęboko wdzięczni za zaufanie, którym nas obdarzyliście.


— Pradeep Elavarasan, Senior Product Manager Outlook Lite w Microsoft

Microsoft Outlook Lite: Email można pobrać bezpłatnie z Google Play Store.

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/outlook-blog/outlook-lite-empowering-over-5-million-devices/ba-p/3998119

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia