Kompilacja 16278 trafiła do kręgu Slow Ring

Kompilacja 16278 trafiła do kręgu Slow Ring

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
10:56
04.09.2017
0 komentarzy
1341 wyświetlenie

Kilka dni temu, w kręgu Fast Ring ukazała się kolejna z rzędu kompilacja, nosząca numer 16278. Skupiała się ona przede wszystkim na wyeliminowaniu występujących dotychczas problemów, poświęcając nowej zawartości bardzo niewiele uwagi. Zaledwie trzy dni później, kompilacja ta zawitała również do kręgu Slow Ring, co oznacza że testy jej stabilności wypadły wyjątkowo korzystnie.

Kompilacja 16278

Zasadniczo, nie powinniśmy oczekiwać w najbliższym czasie zbyt wielu nowych funkcji – koniec końców, za nieco ponad miesiąc wprowadzona ma zostać aktualizacja Fall Creators Update. Ostatnią naprawdę solidną pod tym względem aktualizacją był build 16257. Zawierał on w sobie między innymi funkcję sterowania wzrokiem (Eye Tracking) oraz nieco ulepszeń przeglądarki Microsoft Edge.

Zważywszy na fakt, że aktualizacje trafiające do kręgu Slow Ring pojawiają się w około miesięcznych odstępach czasu, oczekiwać można że najbliższa z nich będzie wersją RTM Windows 10 Fall Creators Update.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-pushes-windows-10-for-pcs-build-16278-to-the-slow-ring?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+neowin-m

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor