Copilot trafi do Windows 10

Copilot trafi do Windows 10

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 11/17/2023, 1:07 PM

Liczba odsłon: 712

Wcześniejsze doniesienia Zaca Bowdena z Windows Central jak zwykle znalazły potwierdzenie. Microsoft oficjalnie zapowiedział, że Copilot trafi do systemu Windows 10. Komunikat został podany w changelogu wczorajszej aktualizacji "Dziesiątki" w kanale Release Preview, która wprowadza trochę poprawek niezwiązanych z bezpieczeństwem, które trafią do wersji ogólnodostępnej w 4. tygodniu listopada.

Już wkrótce — będziemy wprowadzać Copilot w Windows (w wersji zapoznawczej) na urządzenia z Windows 10 w wersji 22H2, w edycjach Home i Pro. Przycisk Copilota w Windows pojawi się po prawej stronie paska zadań. Gdy go wybierzesz, Copilot w Windows pojawi się po prawej stronie ekranu. Nie będzie on nakładać się na zawartość pulpitu ani blokować otwartych okien aplikacji.
— Windows Insider Program Team

Windows Copilot w Windows 10

Po zainstalowaniu aktualizacji KB5032278 zainteresowani testowaniem Copilota możliwie jak najszybciej Insiderzy w Release Preview Channel mogą przejść do Ustawień > Aktualizacja i zabezpieczenia > Windows Update, zaznaczyć "Uzyskaj najnowsze aktualizacje, gdy tylko będą dostępne", a następnie klikać "Sprawdź aktualizacje". Copilot będzie wdrażany etapowo (CFR) w nadchodzących miesiącach.

Urządzenia zarządzane przez organizację z Windows 10 22H2, a także systemy w edycjach Enterprise i Education nie będą objęte wstępnym wdrażaniem Copilota w Windows. Microsoft będzie informował o wydaniu Copilota dla edycji Home i Pro.

Źródło: https://blogs.windows.com/windows-insider/2023/11/16/releasing-windows-10-build-19045-3754-to-release-preview-channel/

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia