Co nas czeka w świecie Microsoft w 2018 roku?

Co nas czeka w świecie Microsoft w 2018 roku?

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
12:11
01.01.2018
0 komentarzy
1714 wyświetlenia

Miniony rok był dla Microsoftu wyjątkowo udany – udało mu się nie tylko wydać dwie duże aktualizacje dla Windows 10, lecz również stworzyć kilka zupełnie nowych urządzeń, które użytkownicy szybko zaczęli chwalić. Nie oznacza to jednak, że gigant z Redmond osiądzie na laurach – jego plany (a przynajmniej ta ich część, którą znamy) sugerują że rok 2018 będzie nie mniej ekscytujący. Oczywiście wiele jeszcze może ulec zmianie, jednak spodziewamy się między innymi premiery pakietu aplikacji biurowych Office 2019, fuzji Microsoft Teams ze Skype dla firm oraz oczywiście wprowadzenia kolejnych wielkich aktualizacji systemu Windows 10. Kto wie, może w międzyczasie pojawi się nawet wyczekiwany przez tysiące fanów, mityczny Surface Phone?

Zapowiedź wydarzeń w świecie Microsoft 2018

Oczywiście na ten temat można obecnie jedynie spekulować, bowiem nikt nie może być pewny przyszłości – niemniej, przygotowaliśmy materiał wideo, zawierający nasze domysły na temat wydarzeń, które nadejdą w roku 2018. Jeżeli już doszliście do siebie po szaleństwach sylwestrowej nocy, zapraszamy do oglądania!

Pomijając materiał dotyczący naszych redakcyjnych prognoz na następny rok, przygotowaliśmy dla Was również krótkie przypomnienie najważniejszych wydarzeń w świecie Microsoftu w 2017 roku. Zachęcamy do komentowania, podzielcie się z nami swoimi przypuszczeniami na temat przyszłości giganta z Redmond.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yFXvcI5tgPU&feature=youtu.be

Polecamy również w kategorii Firma Microsoft

Komentarze

Skomentuj

Autor