Microsoft Ignite 2024 oficjalnie zapowiedziany

Microsoft Ignite 2024 oficjalnie zapowiedziany

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 2/28/2024, 7:00 PM

Liczba odsłon: 437

Microsoft zapowiedział właśnie konferencję Ignite 2024 – największy swój event w tym roku. Podobnie jak w przeszłości wydarzenie osobiste odbędzie się w Chicago. Będzie ono też transmitowane za darmo w Internecie. Znamy już dokładną datę i ogólny opis wydarzenia. Szczegółowa rozpiska i formularz rejestracyjny zostaną udostępnione później.

Nasz największy event w tym roku staje się jeszcze większy dla klientów i partnerów, i wracamy do Chicago!

Dołącz do profesjonalistów IT, implementatorów, deweloperów, architektów i nie tylko, sprawdzając, jaką najnowszą technologię Microsoft ma do zaoferowania. Z demami i bezpośrednim dostępem do nowych rozwiązań i copilotów AI to Twoja szansa na eksplorację najnowszych narzędzi, otrzymanie głębokiego treningu technicznego i uzyskanie odpowiedzi od ekspertów Microsoft. Wprowadzamy najlepsze doświadczenia naszego eventu dla klientów i partnerów do Wind City i online, dzięki czemu możesz wziąć udział w aktywnościach i odkryć, jak AI może rozszerzyć Twoją organizację.

Oprócz bezpośredniego kontaktu z najnowszą technologią liderzy-seniorzy i osoby decyzyjne mogą dowiedzieć się więcej o tym, jak przewodzić w erze AI i znaleźć bogate możliwości networkingu. Jeśli chcesz rozwinąć swoją wiedzę o AI, tworzyć połączenia i przesuwać granice tego, co możemy razem osiągnąć, to nie ma lepszego eventu niż Microsoft Ignite.


— Microsoft

Ignite 2024 odbędzie się w Chicago, Illinois oraz jako wydarzenie online w dniach 18-22 listopada 2024 r. Microsoft wspomina też o konferencji Build 2024 w dniach 21-23 maja oraz o Microsoft Inspire: the next chapter, dalszym kroku w ewolucji wydarzenia Microsoft Inspire, które odbędzie się w lipcu tego roku w trybie online. Szczegóły zostaną podane wkrótce.

Źródło: https://blogs.microsoft.com/blog/2024/02/28/join-us-in-2024-events-to-get-your-teams-ai-ready/

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia