Od początku roku liczba testerów Windows 10 wzrosła prawie dwukrotnie

Od początku roku liczba testerów Windows 10 wzrosła prawie dwukrotnie

 Piotr Maciejko
Piotr Maciejko
13:27
04.05.2015
0 komentarzy
2264 wyświetlenia

Liczby stojące za projektem Insider, po raz kolejny wskazują na słuszność podjętych przez Microsoft działań. Według oficjalnej informacji, aktualna liczba osób chętnych do przetestowania Windowsa 10 wynosi około 4 milionów. Jest to prawie dwukrotny wzrost względem stycznia bieżącego roku.

Cztery miesiące temu, Microsoft poinformował o 2.2 milionach unikalnych kont zarejestrowanych w projekcie Insider. Od tego czasu ich liczba wzrosła o 1.5 miliona i aktualnie wynosi 3.7 milionów. Tempo wzrostu wskazuje na duże zainteresowanie nowym systemem Microsoftu. Koncern konsekwentnie dodaje do Windowsa 10 kolejne nowatorskie funkcje, a także ulepsza już znane rozwiązania. Firma stara się również uczynić proces rozwojowy systemu bardziej przejrzystym, co dodatkowo motywuje fanów do czynnego udziału w nim.

Windows Insider

Miliony przesyłanych do Microsoftu opinii dotyczących Windowsa 10, pozwalają koncernowi lepiej i dynamiczniej reagować na potrzeby klientów. Nie należy również zapominać o mechanizmie, który automatycznie przesyła dane o problemach związanych z oprogramowaniem i sprzętem.

Nowy model rozwoju oprogramowania pozwoli firmie tworzyć jeszcze lepsze produkty niż dotychczas. Projekt Insider będzie kontynuowany po oficjalnej premierze Windowsa 10 i zostanie prawdopodobnie użyty przy pracach nad aktualizacją 'Redstone'.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/almost-4-million-people-are-trying-out-windows-10-through-the-insider-program

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor