Graliśmy w Forza Horizon 4. Nasze pierwsze wrażenia. GamingXP

Graliśmy w Forza Horizon 4. Nasze pierwsze wrażenia. GamingXP

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:29
10.10.2018
555 wyświetleń

Mogłoby się wydawać, że w naszej redakcji siedzimy zakopani w listach zmian kolejnych kompilacji Windows Insider lub rozkminiamy wszystkie funkcje dostępne w ramach Office 365. Lecz nic bardziej mylnego! Świat Microsoft jest od zawsze pełen rozrywek, a jego klejnotem koronnym w tej dziedzinie jest Xbox One.

Kilka dni temu premierę miała Forza Horizon 4 - kolejna część rewelacyjnej serii wyścigowej, której wydawcą jest Microsoft. Jako miłośnicy nie tylko Microsoftu, ale również wyścigów samochodowych (z naszym redaktorem naczelnym, Mateuszem Micińskim, na czele), nie mogliśmy sobie odmówić sprawdzenia w boju tego tytułu. Od kilku dni śmigamy po drogach Forzy Horizon 4, odkrywając jej wszystkie sekrety. W poniższym wideo, przedstawiamy Wam krótkie omówienie gry i nasze pierwsze wrażenia. Zapraszamy do oglądania!

To jest zaledwie początek - jesteśmy w trakcie przygotowań do uruchomienia zupełnie nowego działu na CentrumXP, poświęconego w całości grom. Już wkrótce na Gaming możecie się spodziewać kolejnych, efektownych i ciekawych materiałów! Zapraszamy również na nasz kanał na YouTube, gdzie utworzyliśmy specjalną playlistę.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hV5lRQkF6rI

Polecamy również w kategorii Forza Horizon 4