Doom 64 za darmo w Epic Games Store

Doom 64 za darmo w Epic Games Store

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/18/2022, 8:48 PM

Liczba odsłon: 1707

Dziś wystartował QuakeCon 2022, a Epic Games Store dołącza do imprezy. Doom 64 to najnowsza gra dostępna za darmo w jego sklepie w ramach cotygodniowych promocji. Tytuł ten oferuje zaktualizowaną dwa lata temu wersję tej klasycznej strzelanki, pierwotnie wydanej w 1997 roku.

Oryginalnie wydany wyłącznie na Nintendo 64, Doom 64 to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń z Doom II. Ta zaktualizowana wersja na nowoczesne platformy zapewnia ulepszone efekty wizualne, ulepszone sterowanie myszą i klawiaturą, obsługę panoramicznych rozdzielczości i kontrolerów, natywne 60 FPS. Dodaje również "Lost Levels", dzięki czemu na graczy czeka jeszcze więcej zabawy.

Zagraj we wzbogaconą wersję gry wydanej na Nintendo 64 w roku 1997. Od czasu, gdy zatrzymałeś piekielną inwazję na Ziemię, minęło wiele lat. Ośrodek badawczy UAC na Marsie został poddany kwarantannie, dla bezpieczeństwa ludzkości. Pozostawał opuszczony i zapomniany... aż do teraz — czytamy w opisie na stronie sklepu. Normalnie Doom 64 kosztuje 19 zł, a do końca tego tygodnia można go ustrzelić za darmo.

Doom 64 pobierzemy bezpłatnie ze sklepu Epic Games Store.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia