Xbox & Bethesda Games Showcase - najważniejsze zapowiedzi

Xbox & Bethesda Games Showcase - najważniejsze zapowiedzi

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:02
13.06.2022
782 wyświetlenia

W tę niedzielę Xbox i Bethesda poprowadzili wspólny pokaz na miarę odwołanego w tym roku E3. Fani gamingu powinni czuć się usatysfakcjonowani, bo nie zabrakło trailerów i prezentacji skupionych na tytułach na najbliższe 12 miesięcy, a słowa "Game Pass" padały często. Poniżej kilka z najważniejszych punktów eventu.

Redfall

Xbox & Bethesda Games Showcase otworzył świeży gameplay z Redfall. Do tej pory tytuł od Arkane Studios miał jedynie tzw. cinematic trailer. Na nowym zwiastunie co-opowego RPG-a FPS o polowaniu na wampiry zobaczymy strzelanie, możliwości postaci, wrogów i nie tylko.

Forza Motorsport (2023)

W końcu otrzymaliśmy bliższe spojrzenie na nową część Forza Motorsport zaplanowaną na wiosnę 2023 r. Wczorajszy zwiastun i prezentacja z gameplayem dostarczyły wielu informacji o tej "najbardziej zaawansowanej technicznie grze wyścigowej w historii".

Diablo IV

Zwiastunem oraz pierwszym gameplayem uraczyli nas również twórcy Diablo IV. Blizzard, należący teraz do Microsoft, w kolejnej części słynnego hack and slasha RPG stawia na otwarty świat, dużą swobodę gracza, możliwości personalizacji postaci i najlepsze cechy poprzednich części. Zastosowano tu nowe dla Diablo mechanizmy, takie jak oswobadzanie lokacji, które następnie stają się zaludnione. Cały gameplay nagrano na Xbox Series X.

Minecraft Legends

Pierwszy trailer Minecraft Legends był bez wątpienia jedną z głównych atrakcji wieczoru. Nadchodząca gra z gatunku action-strategy od Mojang Studios zapowiada się na kolejną ewolucję w uniwersum Minecrafta.

Starfield

Na to czekało wiele osób! "Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości. Premiera 11 listopada 2022 roku tylko na Xbox Series X/S i PC. Zostań członkiem Konstelacji na StarfieldGame.com i traf do grona osób, które jako pierwsze będą otrzymywać nowe wiadomości i aktualizacje" — czytamy w opisie.

Na którą z tych nowości czekacie najbardziej? Dajcie nam znać w komentarzach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/feature/here-are-the-biggest-highlights-from-the-xbox-bethesda-games-showcase

Polecamy również w kategorii Gry