Menu kategorii
 • BSOD na komputerach HP po najnowszej aktualizacji Windows 10

  BSOD na komputerach HP po najnowszej aktualizacji Windows 10

   Łukasz Klimkiewicz
  Łukasz Klimkiewicz
  12:29
  11.10.2018
  1306 wyświetleń

  Przedwczoraj w ramach Patch Tuesday Microsoft wydał pierwszą aktualizację zbiorczą dla October 2018 Update, oznaczoną jako KB4464330. Aktualizacja miała rozwiązać dotychczasowe problemy październikowej aktualizacji Windows 10, ale okazuje się, że to nie koniec kłopotów Microsoftu.

  Według informacji, jakie zdobył serwis Windowslatest.com, część użytkowników skarży się na występowanie niebieskiego ekranu śmierci po zainstalowaniu aktualizacji. Dotyczy to szczególnie użytkowników komputerów i stacji roboczych HP. Występowanie BSOD ma być związane z brakiem kompatybilności niektórych sterowników na urządzeniach HP i, jak na razie, nic nie wskazuje na to, aby błąd występował na szerszą skalę.

  Sprytni użytkownicy szybko znaleźli rozwiązanie problemu. W serwisie Twitter radzą, aby z katalogu system32/drivers usunąć plik HpqKbFiltr.sys, powodujący błąd typu WDF_VIOLATION.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.windowslatest.com/2018/10/11/windows-10-october-cumulative-update-is-causing-bsod-on-a-small-number-of-systems/

  Polecamy również w kategorii Windows 10