Wiadomości Microsoft teraz również w Windows 10

Wiadomości Microsoft teraz również w Windows 10

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:26
26.06.2018
0 komentarzy
634 wyświetlenia

Microsoft dokonał niedawno sporych zmian w swojej aplikacji MSN News na Androidzie i iOS. Poza zmianą nazwy na Wiadomości Microsoft, aplikacja doczekała się kilku ciekawych zmian funkcjonalnych, które mają sprawić, że korzystanie z niej będzie dużo przyjemniejsze. Teraz przyszedł czas na aktualizacje wersji na Windows 10 i Windows 10 Mobile. Tam też MSN zmieni nazwę i dostanie nowe funkcje, choć na razie jedynie w programie Insider.

Wiadomości Microsoft Windows 10

Aktualizacja oznaczona numerem 4.25.11762.0 jest dostępna w kręgu Szybkich aktualizacji programu Insider i przynosi między innymi następujące zmiany:

  • Zmiana nazwy;
  • Nowy animowany ekran powitalny;
  • Wprowadzenie Fluent Design w hamburger menu;
  • Nowy silnik wyszukiwania wiadomości;
  • Odnośnik do pobrania mobilnej wersji;
  • Poprawki stabilności i usprawnienia działania;

Wiadomości Microsoft Windows 10

Wiadomości Microsoft posiadają szeroki zakres personalizacji, a ustawienia możemy też synchronizować z wieloma innymi urządzeniami. Za wybór treści odpowiada sztab prawdziwych redaktorów, którzy pilnują, aby dostarczane użytkownikom newsy przedstawiały naprawdę wysoki poziom. Posiada ona również funkcję alertów o najważniejszych wydarzeniach. Microsoft współpracuje z ponad trzema tysiącami wydawców na świecie i w kraju, gromadząc najlepsze wiadomości, filmy, zdjęcia i inne treści i dostarczając je za darmo.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-news-app-rebrand-finally-comes-to-windows-10/

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor