Weź udział w zabawie Microsoftu i wygraj Xbox One S

Weź udział w zabawie Microsoftu i wygraj Xbox One S

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
21:21
23.04.2018
0 komentarzy
905 wyświetleń

Microsoft przygotował bardzo ciekawą zabawę dla graczy i fanów konsoli Xbox. Fani gier wideo mogą wziąć udział w quizie, który będzie prowadził bot programu Skype. Odpowiadając na pytania podzielone na trzy kategorie, gracze staną przed szansą wygrania konsoli Xbox One S. Akcja powstała we współpracy z popularną amerykańską streamerką, Jessicą Fangs.

Microsoft we współpracy ze streamerką Jesse Fangs pozwoli graczom wygrać konsolę Xbox One S

Wzięcie udziału w konkursie jest bardzo proste. Wystarczy posiadać zainstalowany komunikator Skype i aktywne konto użytkownika. Następnie należy otworzyć tę witrynę internetową i dodać bota Trivia with Fangs do listy kontaktów. Później, kiedy będziemy gotowi do zabawy, w treści wiadomości wystarczy napisać Hello.

Baza pytań podzielona jest na trzy kategorie – gry lat 80., lat 90. oraz 2000 i późniejszych. Pytania zostały przygotowane przez Jesse Fangs i prezentowane są w formie kilkusekundowych filmów. Po obejrzeniu materiału uczestnik ma nieograniczony czas na odpowiedź. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania z każdej kategorii uczestnik zostanie wpisany na listę osób biorących udział w losowaniu konsoli Xbox One S. O ewentualnym zwycięstwie gracz zostanie poinformowany w specjalnej wiadomości, więc warto mieć włączony komunikator.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/test-your-gaming-knowledge-with-microsofts-new-trivia-with-fangs-skype-bot

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor