Odkrywanie tajnych osiągnięć w czerwcowej aktualizacji Xboksa

Odkrywanie tajnych osiągnięć w czerwcowej aktualizacji Xboksa

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 6/1/2022, 5:09 PM

Liczba odsłon: 1635

Czerwcowa aktualizacja Xboksa wprowadza dwie wyczekiwane funkcje. Po pierwsze, aktualizowanie gier będzie teraz szybsze i bardziej niezawodne. Oprócz tego gracze będą mogli odkrywać tajne osiągnięcia — sprawdzać ich szczegóły, opisy i Gamerscore — nie tylko na konsolach Xbox, ale też na innych urządzeniach.

Ulepszenia aktualizacji

Konsole Xbox One i Xbox Series X/S mogą teraz wykrywać dostępne aktualizacje gier szybciej i z większą niezawodnością. Microsoft mówi, że użytkownicy zauważą znaczące ulepszenia w kolekcji gier i podczas uruchamiania gry.

Tajne osiągnięcia

W tym miesiącu gracze zyskają możliwość ujawnienia sekretnych osiągnięć. Jeśli nie macie nic przeciwko spoilerom i chcecie dowiedzieć się więcej o którymkolwiek osiągnięciu, będziecie mogli je odtajnić. W tym celu, będąc w grze, należy otworzyć przewodnik i przejść do Aktywności w grze > Osiągnięcia. Gdy zobaczycie tajne osiągnięcie, możecie odkryć jego szczegóły, takie jak nazwa, opis i Gamerscore. Po sprawdzeniu ich możecie ponownie ukryć szczegóły lub pozostawić je odkrytymi.

Tajne osiągnięcia na Xbox - odkrywanie

Tajne osiągnięcia na Xbox - odkrywanie

Tajne osiągnięcia można odkrywać wszędzie tam, gdzie gramy i śledzimy swoje achievementy, a więc na konsolach Xbox Series X/S i Xbox One, w aplikacji Xbox na Androidzie, iOS i Windows, a także w Game Bar na PC.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia