Nie będzie już więcej edycji limitowanych Xbox One

Nie będzie już więcej edycji limitowanych Xbox One

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:54
20.04.2020
2615 wyświetleń

W tym roku nastaje zmierzch obecnej (ósmej) generacji konsol do gier, a na pierwszy plan wysuną się nowe konsole na czele z Xbox Series X i PlayStation 5. Słabną też działania promocyjne dotyczące starszych urządzeń, wliczając w to wydawanie od czasu do czasu limitowanych edycji i zestawów.

Ostatnim produktem tego typu będzie Xbox One X w edycji specjalnej Cyberpunk 2077 wraz z serią gadżetów z motywami z gry. Microsoft potwierdził, że na tym poprzestanie. Nowy Zestaw Cyberpunk 2077 z konsolą Xbox One X w limitowanej edycji, ostatnia konsola Xbox One X w edycji limitowanej, która ma zostać wydana, nadejdzie w czerwcu 2020 roku — pisze Will Tuttle na blogu Xbox Wire.

Od wydania w 2013 roku Xbox One ukazywał się w różnych edycjach specjalnych, m.in. poświęconych Sunset Overdrive, Call of Duty: Advanced Warfare, Assassin's Creed Unity i Assassin's Creed IV: Black Flag, Halo: The Master Chief Collection, Forza Motorsport 6 oraz Halo 5: Guardians. W licznych wersjach ukazywały się też Xbox One S i Xbox One X. Z danych na stronie Xbox Wiki wynika, że ukazała się przynajmniej setka zestawów w różnych konfiguracjach.

Zestaw Cyberpunk 2077 z konsolą Xbox One X w limitowanej edycji (1 TB) będzie dostępny w Polsce od czerwca tego roku. Cena nie została jeszcze podana.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/04/20/own-a-rare-piece-of-night-city-with-new-xbox-one-x-cyberpunk-2077-bundle/

Polecamy również w kategorii Xbox One