Technomancer, Wasteland 2, MotoGP 17 i inne nowe gry w Xbox Game Pass

Technomancer, Wasteland 2, MotoGP 17 i inne nowe gry w Xbox Game Pass

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:38
24.05.2018
0 komentarzy
706 wyświetleń

Microsoft ujawnił sześć gier, które od czerwca staną się grywalne w ramach Xbox Game Pass. Chociaż subskrybenci przyzwyczaili się do porcji zawierających zwykle osiem gier, Larry Hryb wyjaśnia, że kolejne tytuły mogą wylądować na liście w dowolnym dniu miesiąca, zatem w czerwcu może być jeszcze parę niespodzianek, zwłaszcza, że za nieco ponad 2 tygodnie Microsoft poprowadzi swój show Xbox na E3.

Xbox Game Pass

Niedawno wrzucaliśmy listę gier, które odejdą z Xbox Game Pass w maju - to 26 tytułów, w większości na Xbox 360. Jeśli jednak zaczniecie w nie grać nawet ostatniego dnia maja, wciąż będziecie mieli do nich 30-dniowy dostęp. Nowa szóstka dołączy do listy wraz z nadejściem czerwca. Subskrybujący usługę będą mogli zagrać w:

  • The Technomancer
  • Wasteland 2: Director’s Cut
  • Next Up Hero
  • Disneyland Adventures
  • Mega Man Legacy Collection 2
  • MotoGP 17

Praktycznie wszystkie nowe tytuły to już gry z epoki XONE, z czego tylko Disneyland Adventures zostały wydane równocześnie na X360. Niestety, nie są to jednocześnie specjalne świeżynki. Większość tytułów wydanych zostało w zeszłym roku, choć zdarzają się i starsze, i młodsze produkcje. Nie są to, rzecz jasna, jedyne gry dostępne w subskrypcji. Lista jest dość płynna i zmienia się z miesiąca na miesiąc. Jedynie dostęp do konkretnych gier możliwy jest przez 30 dni, ale na jego uzyskanie mamy znacznie więcej czasu.

Warto jeszcze przypomnieć, że Xbox Game Pass oferuje darmową, 14-dniową wersję próbną dla tych, którzy chcą sprawdzić usługę przed ewentualnym wykupieniem miesięcznej subskrypcji, której koszt to 29,00 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/the-technomancer-wasteland-2-and-more-games-are-coming-to-xbox-game-pass-in-june/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor