Nowe opcje tworzenia Relacji w Instagramie na Windows 10

Nowe opcje tworzenia Relacji w Instagramie na Windows 10

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:52
17.04.2018
0 komentarzy
987 wyświetleń

Wielu głosi upadek Facebooka, zwłaszcza w świetle ostatnich afer z nim związanych. Jego miejsce miałby zająć na przykład Instagram - wszystko wskazuje na to, że młodzi ludzie dużo częściej korzystają teraz właśnie z tej aplikacji. Facebook nie jest już tak popularny, jak był w chwili jego gwałtownej ekspansji. Pomijając prawdziwość takiego twierdzenia, pamiętać jednakże trzeba, że Instagram należy właśnie do Facebooka. Popularność Instagrama jest mimo wszystko niezaprzeczalna, a jego aplikacja na Windows 10 otrzymała właśnie aktualizację, która znacznie rozszerza jej funkcjonalność.

Instagram Windows 10

Pierwotnie była to aplikacja przeznaczona jedynie na telefony. Teraz sprawa ma się już inaczej i Instagrama zainstalujemy bez problemu na naszym komputerze z Windows 10 - wystarczy odwiedzić Microsof Store. Nowa wersja tej aplikacji dodaje nowe opcje do funkcji tworzenia Relacji. Teraz możemy tworzyć relację opartą jedynie na tekście, a publikowane wideo odtwarzać od tyłu. Dodano również sporą liczbę nowych naklejek. Co ciekawe, nowa aktualizacja pojawiła się chwilę po tym, jak ze sklepu zniknęła jej wersja na Windows 10 Mobile, o czym informowaliśmy wczoraj. Co jeszcze ciekawsze, użytkownicy zgłaszają, że aplikacja pojawiła się ponownie w sklepie. Istnieje jednak pewien mały haczyk - jest to stara, zeszłoroczna wersja, więc nie zawiera najnowszych funkcji.

Onex Group Instagram

Niestety, funkcja Relacje nie działała poprawnie na telefonach, powodując między innymi znaczne spowalnianie działania telefonu, dlatego prawdopodobnie zdecydowano się na jej usunięcie. Nie dotyczy to oczywiście wersji na komputery z Windows 10, które są o wiele bardziej wydajne. Tutaj nie ma powodów do kompromisów i można zastosować wszystkie funkcje w pełnym zakresie. Korzystacie z Instagrama? Lubicie dzielić się wydarzeniami ze swojego życia w Relacjach? My również jesteśmy na Instagramie. Na naszym profilu znajdziecie mnóstwo ciekawych informacji i przeróżnych smaczków. Zapraszamy na oficjalny profil Onex Group!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/windows-10-instagram-app-updates-with-new-features-for-tablet-pc-owners

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor