Nokia z Androidem wciąż na ustach wszystkich

Nokia z Androidem wciąż na ustach wszystkich

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:40
14.01.2014
0 komentarzy
2056 wyświetleń

Wieści o rzekomych pracach Nokii nad smartfonem z Androidem krążą w Internecie od miesięcy. Dziś na Twitterze zamieszczono zdjęcie przestawiające, jeśli wierzyć opisowi, prototyp Nokii Normandy.

Fotografia, umieszczona przez użytkownika "Seamissu", przedstawia urządzenie, wyposażony w pojedynczy przycisk "cofnij" na dole, co potwierdza wizję znaną z wcześniejszych, wyciekłych wizualizacji smartfona. Prototyp na zdjęciu oprawiony jest w gumowy futerał, zasłaniający sporą jego część, przez co ostateczny design telefonu oraz jego specyfikacja sprzętowa pozostały utajnione.

Prototyp Normandy

Kolejny przeciek, tym razem z udziałem chińskiego blogera, Zhanga Zhichenga, ukazuje już działanie Androida na prototypie, aczkolwiek, zważywszy na prymitywny wygląd, wiarygodność tej fotografii jest co najmniej wątpliwa.

Prototyp - działanie Androida

Nokia na razie nie komentuje całej sprawy, nie ma też wzmianki o tym, czy rozwój Normandy wyjdzie z fazy prototypu. Fiński producent, borykający się z kłopotami finansowymi, wciąż oczekuje sprzedaży swoich produktów i usług dla Microsoftu, a finalizacja transakcji ma nastąpić w pierwszym kwartale 2014r.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/rumor-image-of-nokias-android-phone-prototype-normandy-leaked

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor