Nowy Bing dostępny w SwiftKey Beta

Nowy Bing dostępny w SwiftKey Beta

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 4/6/2023, 5:20 PM

Liczba odsłon: 1195

Bing — jeszcze jako zwykła, klasyczna wyszukiwarka — został zintegrowany z Microsoft SwiftKey Keyboard w 2018 roku. Teraz pojawiły się raporty użytkowników, którzy w aplikacji klawiatury w wersji Beta uzyskali dostęp do nowego Bing opartego na GPT-4. Zapewnia to szybki dostęp do Czatu Bing w wersji mobilnej i jego wybranych funkcji praktycznie z dowolnego miejsca na Androidzie, gdzie można wysunąć klawiaturę.

Według użytkowników Reddita aplikacja Microsoft SwiftKey Beta pokazuje teraz ikonę nowego Bing, której stuknięcie otwiera Bing Chat. Część użytkowników chwali ten skrót, dzięki któremu otwarcie Bing Chat w wersji mobilnej jest o wiele prostsze niż ręczne przechodzenie do aplikacji Bing lub Edge i otwieranie czatu.

Czat Bing na telefonie - SwiftKey Keyboard

O dostępności tej integracji poinformował też @XenoPanther na Twitterze. Z jego raportu wynika, że SwiftKey pozwala nie tylko szybko otworzyć Czat Bing, ale również korzystać z jego możliwości bezpośrednio w panelu klawiatury. Przykładowo możemy za pomocą sztucznej inteligencji zmienić ton wypowiedzi. AI przeredaguje nasz tekst, aby brzmiał bardziej profesjonalnie lub uprzejmie. Nadal dostępne jest też tradycyjne wyszukiwanie.

Wszystko wskazuje na to, że integracja dopiero zaczęła być wdrażana i jeszcze nie pojawiła się u wszystkich. Aby z niej korzystać, potrzebna będzie aplikacja Microsoft SwiftKey Beta (do pobrania ze Sklepu Play) oraz zalogowanie się na koncie Microsoft.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia