Microsoft Designer już dostępny jako aplikacja na Androida

Microsoft Designer już dostępny jako aplikacja na Androida

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/11/2023, 3:00 PM

Liczba odsłon: 324

Microsoft Designer to jedna z aplikacji, które pozwalają tworzyć eleganckie, profesjonalne i estetyczne treści bez konieczności posiadania profesjonalnych umiejętności. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji Designer upraszcza proces kreatywny i pozwala przyspieszyć tworzenie postów i grafik na social media. Teraz aplikacja jest dostępna również na Androida.

Designerowi wystarczy opisać to, czego chcesz. Generatywna sztuczna inteligencja zajmie się resztą, dobierając obrazy, tekst, elementy wizualne i sugestie designu. Projekt możesz następnie edytować, korzystając z propozycji lub dostarczając własną zawartość. Przy zmianie rozmiaru kanwy elementy automatycznie dopasowują się do dostępnego obszaru. Możesz dostosowywać rozmiar projektu do 20 różnych układów social media, takich jak Instagram, Facebook, LinkedIn i inne.

Microsoft Designer już dostępny jako aplikacja na Androida

Tworzenie przyciągających wzrok postów w mediach społecznościowych, pięknych zaproszeń, oryginalnych grafik i nie tylko w podróży nigdy nie było łatwiejsze. Po prostu wpisz swój pomysł, aby uzyskać jedyne w swoim rodzaju propozycje projektów, które spełniają Twoje potrzeby i które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb.

Pomoc projektowa od początku do końca. Designer ma wszystkie narzędzia, których można oczekiwać, aby dostosować swoje projekty dokładnie tak, jak chcesz, a także kilka supermocy sztucznej inteligencji.

Microsoft Designer w wersji na Androida można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Google Play.

Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/blog/2023/04/27/microsoft-designer-expands-preview-with-new-ai-design-features/

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia