Microsoft na E3 2018 z największym show w swojej historii

Microsoft na E3 2018 z największym show w swojej historii

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:51
14.03.2018
0 komentarzy
1087 wyświetleń

O tym, że Microsoft wystąpi jak co roku na E3 2018, wiadomo było od dawna, ale dopiero dziś firma przedstawiła swoje dokładne plany. Okazuje się, że zarówno briefing Xbox, jak i powiązane wydarzenia, odbędą się we własnej siedzibie Giganta - Microsoft Theater w Los Angeles. Firma zapowiada ponadto, że będzie to jej największy jak dotąd show na E3. Przede wszystkim zmieni się jego formuła.

Microsoft Xbox E3 2018

Od czasu pierwszego pojawienia się Xboksa na Electronic Entertainment Expo (E3) w roku 2000, konsola stała się stałym punktem programu. Nie inaczej będzie tym razem. Co więcej, Microsoft twierdzi, że będzie to największy show w jego historii. Zmienia się także formuła wystąpienia firmy na E3: "Wraz z ewolucją E3, wliczając w to fanów i wydłużone godziny pokazów, dostrzegliśmy szansę stworzenia zupełnie nowego doświadczenia show, obejmującego uczestników E3 i tych, którzy oglądają wystąpienie na odległość". Microsoft w porozumieniu z Entertainment Software Association, organizatorami E3, zapowiada tegoroczny briefing Xbox, który odbędzie się w Microsoft Theater położonym w samym centrum Los Angeles.

Microsoft Theater będzie miejscem oficjalnych eventów E3, takich jak Briefing Xbox na E3, który odbędzie się 10 czerwca o godzinie 21:00 22:00 czasu polskiego. Prócz tego najważniejszego wydarzenia będą tam miały miejsce aktywności Xbox FanFest i pokazy, a ponadto udostępnione zostaną stanowiska dla graczy. "Microsoft Theater nie tylko pozwala nam scentralizować naszą obecność z Xboksem na E3, ale umożliwia nam też włączenie fanów i partnerów do briefingu Xbox na E3 2018 w liczbach większych niż kiedykolwiek wcześniej" - dodaje Mike Nichols z zespołu Xbox.

Nichols zapewnia, że dalszymi szczegółami tegorocznych planów względem konferencji Microsoft podzieli się w kwietniu. Gdy tylko dowiemy się czegoś nowego, przeczytacie o tym oczywiście na CentrumXP. Bądźcie też z nami 10 czerwca, kiedy to będziemy prowadzić relację na żywo z E3 2018!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/03/14/e3-2018-venue/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor