Xbox One S w nowych wersjach kolorystycznych z Battlefield 1

Xbox One S w nowych wersjach kolorystycznych z Battlefield 1

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:15
12.09.2016
0 komentarzy
1465 wyświetleń

Nie jesteś fanem białego wzornictwa w Xbox One S? Do tej pory zapowiedziana na E3 2016 ostatnia konsola Microsoftu posiadała tylko jeden wariant kolorystyczny. Wkrótce ma się to zmienić - Microsoft uruchomił przedsprzedaż Xbox One S w pakiecie z Battlefield 1, kilkoma dodatkami i - co najważniejsze - w dwóch nowych wersjach kolorystycznych!

Zestaw Xbox One S Battlefield 1 Special Edition (1 TB) to pierwsza tak odmienna od oryginału wariacja na temat Xbox One S. W skład zestawu wchodzi: konsola z edycji specjalnej w kolorze wojskowej zieleni z dyskiem o pojemności 1 TB, bezprzewodowy kontroler z edycji specjalnej i podstawka Xbox tym samym kolorze, a także gra Battlefield 1 w edycji specjalnej Early Enlister Deluxe Edition. Dotatkowo miesięczny dostęp do EA Access pozwoli "korzystać przez miesiąc z konta EA Access i grać w nowe gry studia EA na Xbox One dostępne przez ograniczony czas przed premierą". Także do gry dołączono kilka dodatków: Hellfighter Pack, Red Baron Pack, Lawrence of Arabia Pack, nowe modele Behemothów i pięć Battlepacków.

Jak wspomnięliśmy, nowy zestaw wejdzie na rynek w dwóch wersjach kolorystycznych. Obok prezentowanej tu wojskowej zieleni (Military Green) pojawi się też opcja Storm Grey, przeznaczona tylko dla klientów z USA. Wydanie Standard Edition z oryginalnym, białym Xbox One S na rynek wejdzie 13 października (Europa) i 21 października (USA, Kanada, Australia i Nowa Zelandia) - tu z opcjonalną wersją kolorystyczną Storm Grey. Nas bardziej jednak interesuje zapowiedziana także w Polsce wersja Special Edition Bundle. Europejską premierę zestawu zapowiedziano na 1 października.

Polską zapowiedź Zestawu Xbox One S Battlefield 1 Special Edition (1 TB) wraz z opcją przedsprzedaży zobaczycie na stronie www.xbox.com/pl-PL. Szacunkowa cena detaliczna wynosi 1599 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/not-a-fan-of-the-white-xbox-one-s-itll-soon-be-available-in-storm-grey-and-military-green

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor