Xbox Official Gear Shop zadebiutuje na E3 2018

Xbox Official Gear Shop zadebiutuje na E3 2018

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:40
07.06.2018
0 komentarzy
616 wyświetleń

Wielkimi krokami zbliża się wystąpienie Microsoftu na E3 2018, o którym sam zainteresowany twierdzi, że będzie największym w jego historii. Briefing, który odbędzie się w Microsoft Theater, położonym w samym centrum Los Angeles, to oczywiście nie wszystko. Na fanów czekają liczne stoiska i atrakcje, w tym zapowiedziany bez większego rozgłosu Gear Shop. Przyjrzyjmy się temu punktowi bliżej.

Xbox Official Gear Shop

Na temat enigmatycznego Xbox Official Gear Shop pojawiły się informacje zarówno oficjalne, jak i nieoficjalne. Na blogu Majora Nelsona możemy przeczytać: "Po raz pierwszy przyjdźcie i odwiedźcie Xbox Official Gear Shop od Microsoft Store na Xbox Experience na E3. Przybierzcie swoje gamingowe barwy i zaprezentujcie swój fandom dla Xboksa i nagradzanych franczyz, takich jak Halo, Forza Motorsport i Gears of War, a także kolaboracji z designerami w limitowanych edycjach. Będziemy mieli więcej informacji o tej ekscytującej, nowej inicjatywie w nadchodzących tygodniach". O ile zapowiedź Larry'ego Hryba jest nieco zagmatwana, to wynika z niej, że Gear Shop będzie czymś więcej, niż tylko pojedynczym wydarzeniem, towarzyszącym E3 2018.

Potwierdza to nikt inny, jak naczelny leakster Microsoftu, WalkingCat. Z jego tweetów wynika, że Xbox Official Gear Shop będzie merchem podobnym do ThinkGeek, oferującym fanom różnego rodzaju gadżety gamingowe. Co więcej, stoisko na E3 ma być dopiero początkiem. Sklep swoją działalność zacznie podobno prowadzić na stronie gear.xbox.com (jeszcze nieaktywnej) i prawdopodobnie również w aplikacji Microsoft Store.

Wszystkiego zapewne dowiemy się w najbliższych dniach. Przypomnijmy, że konferencja Xbox na targach E3 rozpocznie się w niedzielę, 10 czerwca o godzinie 22:00 (czasu polskiego) i będziemy z niej prowadzić relację na żywo na łamach CentrumXP! Wydarzenia towarzyszące E3 będą jednak miały miejsce również w kolejnych dniach, dlatego bądźcie czujni.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-will-debut-official-xbox-merchandise-at-e3/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor