Udostępnianie wideo z telefonu podczas rozmowy w Teams na Androida

Udostępnianie wideo z telefonu podczas rozmowy w Teams na Androida

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:41
22.06.2018
0 komentarzy
505 wyświetleń

Aplikacja do komunikowania się i współpracy w ramach przedsiębiorstwa, bez sensownej aplikacji mobilnej nie ma większej racji bytu. Dlatego też Microsoft Teams taką aplikację oczywiście posiada, obok wersji desktopowej i przeglądarkowej. Dostęp do naszych zespołów mamy z każdego miejsca na ziemi i w każdej sytuacji. Teams na Androida doczekał się teraz nowej aktualizacji, która wprowadza dwie bardzo ciekawe i przydatne zmiany.

Teams Android

Mobilny Teams umożliwi teraz udostępnienie wideo z naszego telefonu, podczas rozmowy lub spotkania. Aby udostępnić na spotkaniu dodatkowe treści z telefonu, musimy użyć trybu towarzyszącego. Dodane zostało również wsparcie dla kart łącznika w Office 365. Teraz specjalnie przygotowane wiadomości, pozwolą dokonać szybkiej akcji wprost z aplikacji mobilnej Teams. Działa to na przykład w przypadku wypełniania wszelkiego rodzaju ankiet, wysyłania formularzy czy akceptowania raportów. Wszystko to możemy zrobić teraz bezpośrednio na naszym smartfonie.

Ponadto, aktualizacja jak zawsze obejmuje konieczne poprawki błędów i usprawnienia wydajności działania aplikacji. Na chwilę obecną, Teams wymaga posiadania aktywnej subskrypcji Office 365, lecz Microsoft pracuje już nad jego darmową wersją, która pozwoli cieszyć się jego podstawowymi funkcjami. Nową aktualizację możecie pobrać wprost ze Sklepu Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-teams-for-android-updated-with-the-ability-to-share-a-video-while-on-a-call/

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor