Pierwsza prezentacja długo wyczekiwanego Xbox Scorpio!

Pierwsza prezentacja długo wyczekiwanego Xbox Scorpio!

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
10:36
05.04.2017
0 komentarzy
1909 wyświetleń

Zawsze kiedy na światło dzienne wychodzi nowa konsola, niezależnie czy chodzi o produkt Microsoftu, Sony czy też Nintendo, staje się to sensacją, zaś gracze wyczekują jej prezentacji z wypiekami na twarzy. W przypadku najnowszej konsoli Xbox jest to temat jeszcze żywszy, gdyż ma ona być maszyną posiadającą największą moc, detronizującą konkurencję.

Jak podaje serwis Digital Foundry, pierwsza prezentacja Xbox Scorpio będzie miała miejsce 6 kwietnia, o godzinie 15.00 czasu polskiego. Czego możemy się spodziewać? Istnieje niewielka szansa, że zaprezentowana zostanie obudowa najnowszej konsoli, jednak tym na co liczymy najbardziej jest specyfikacja techniczna nowego urządzenia. Co więcej, możliwe że przedstawiony zostanie gameplay z rozgrywki na Xbox Scorpio, dzięki któremu będziemy mogli się przynajmniej wstępnie przekonać, jak w praktyce poradzi sobie nowe dziecko Microsoftu.

Czy właśnie tak będzie wyglądało wnętrze Xbox Scorpio?

Oczywiście na naszym Portalu znaleźć będziecie mogli relację na bieżąco z przebiegu całej prezentacji, dzięki czemu najświeższe informacje na temat Xbox Scorpio Was nie ominą. Pamiętajcie, to już jutro o godzinie 15.00!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/eurogamer-to-have-an-exclusive-xbox-scorpio-reveal-on-thursday?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+neowin-mai

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor