Xbox One X w mroźnym klimacie. Specjalna edycja inspirowana Gears 5

Xbox One X w mroźnym klimacie. Specjalna edycja inspirowana Gears 5

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/6/2019, 11:15 PM

Liczba odsłon: 2411

Prace nad Gears 5 praktycznie już dobiegają końca. Szósta pełnoprawna część cyklu (wliczając w to Judgment) ukaże się na Xbox One i Windows 10 już 10 września. Z tej okazji Microsoft przygotował specjalną edycję limitowaną swojej najpotężniejszej konsoli - Xbox One X. Zestaw czeka na premierę również w Polsce! Przedsprzedaż już wystartowała.

Z Xbox One X nigdy nie będziesz sam(a) w walce

Kup zestaw Gears 5 z konsolą Xbox One X w limitowanej edycji i przywróć uniwersum Gears do życia dzięki konsoli w zimowej stylistyce z logo gry Crimson Omen. Zestaw ten zawiera również pełną wersję gry Gears 5 Ultimate Edition do pobrania, kontroler bezprzewodowy Xbox w limitowanej edycji Kait Diaz i więcej.

W skład zestawu wchodzą: konsola Xbox One X z dyskiem 1 TB w limitowanej edycji Gears 5, Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox w limitowanej edycji Kait Diaz oraz pełne wersje gier Gears 5 Ultimate Edition, Gears of War Ultimate Edition i Gears of War 2, 3 i 4. Konsola w tej edycji posiada ciemną, przezroczystą obudowę, dzięki której logo Crimson Omen z trupią czaszką wygląda jak zanurzone w śniegu i lodzie. Prawdziwie piorunujący efekt!

Utrzymany w śnieżnej stylistyce i wyposażony w gumowane uchwyty z fakturą w kształcie diamentów, Kontroler bezprzewodowy w limitowanej edycji – Gears 5 Kait Diaz Limited Edition można też będzie nabyć oddzielnie. Klienci otrzymają też gadżet kosmetyczny Ice Kait do wykorzystania w grze. Kontroler dostępny będzie w Polsce od 20 sierpnia, a cena wynosi 259 zł. Cały zestaw z Xbox One X swoją premierę będzie miał natomiast 6 września - cena wynosi 2099 zł.