Xbox One X w niesamowitej edycji limitowanej Wonder Woman 1984

Xbox One X w niesamowitej edycji limitowanej Wonder Woman 1984

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/25/2020, 4:43 PM

Liczba odsłon: 3359

W kwietniu Microsoft zarzekał się, że nie będzie już wypuszczał kolejnych edycji limitowanych Xbox One X, a ta dedykowana grze Cyberpunk 2077 będzie ostatnią. Gigant chciał teraz w całości skupić się na premierze Xbox Series X, jednak najwyraźniej nie wytrzymał i zmienił zdanie. Choć nie do końca.

Okazuje się, że Zestaw Cyberpunk 2077 z konsolą Xbox One X w limitowanej edycji to rzeczywiście ostatni produkt tego typu, który trafił do masowej sprzedaży. Nowa edycja limitowana, o której dziś mowa, jest... bardzo limitowana. Właściwie jest to seria trzech unikatowych wariantów o niespotykanym wykończeniu i nietypowym modelu sprzedaży. Każdy z nich inspirowany jest ikonicznymi zbrojami i strojami z filmu Wonder Woman 1984. Zobaczcie sami!

Wonder Woman Golden Armor Xbox One X Console

Xbox One X - Wonder Woman 1984

Jedyny w swoim rodzaju egzemplarz konsoli pokryty został płatkami 24-karatowego złota. Konsola została w całości wykończona ręcznie. Stworzono dla niej kunsztowny, złoty herb orła oraz wydrukowane w 3D logo Wonder Woman 1984. Złota konsola zostanie zlicytowana, a cały zysk będzie przekazany Together for Her, inicjatywie założonej przez Charlize Theron Africa Outreach Project, organizację humanitarną CARE oraz Entertainment Industry Foundation, która solidaryzuje się z kobietami i dziewczynami z całego świata, zbierając fundusze i wspierając globalny sprzeciw wobec przemocy domowej. Szczegóły licytacji Microsoft przekaże wkrótce.

Wonder Woman Lasso of Truth Xbox One X Console

Xbox One X - Wonder Woman 1984

Tę edycję konsoli przyozdobiono splecionym lassem wzorowanym na tym, które dzierży w filmie sama Wonder Woman. Otacza ono znajdujące się na środku logo Wonder Woman wydrukowane w 3D i utrzymane w neonowej kolorystyce lat 80. Ten model mogą wygrać fani. Konkurs rozpocznie się gdzieś między dniem dzisiejszym a 17 września. Jedyne, co trzeba zrobić, to polubić lub udostępnić odpowiedni tweet Microsoftu.

Barbara Minerva Xbox One X Console

Xbox One X - Wonder Woman 1984

Najbardziej chyba ekscentryczny wariant z tej serii jest inspirowany punkrockowym stylem arcywroga Wonder Woman. Konsola jest tu pokryta wzorem wężowej skóry, srebrnymi ćwiekami i sztucznym futrem pantery. Wszystko to nadaje jej prawdziwie dzikiego charakteru. Zarówno ćwieki, jak i logo Wonder Woman 1984 zostały wydrukowane w 3D. Prawdopodobnie nie będzie sposobu, by zdobyć ten model. Microsoft twierdzi, że został on stworzony dla celów marketingowych.