Zjedz w Taco Bell i wygraj Xbox One X

Zjedz w Taco Bell i wygraj Xbox One X

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 10/18/2018, 9:33 AM

Liczba odsłon: 2468

Jeżeli akurat jesteś w Ameryce. Microsoft nawiązał współpracę z Taco Bell i daje szansę na wygranie konsoli Xbox One X w edycji limitowanej. Promocja trwa do 21 listopada, a wkład własny to tylko 5 dolarów.

Klienci popularnej w Stanach Zjednoczonych sieci barów szybkiej obsługi Taco Bell mogą wziąć udział w losowaniu, w którym nagrodą jest zestaw Xbox One X Platinum Limited Edition. Konsola, oprócz oryginalnej wersji kolorystycznej, wyróżnia się niecodziennym dźwiękiem uruchamiania. Dźwiękiem tym będzie dzwonek, który widoczny jest w logo Taco Bell, rozbrzmiewający również w reklamach restauracji. Oprócz samej konsoli Xbox One X w skład zestawu wchodzi również trzymiesięczna subskrypcja Xbox Game Pass, trzymiesięczny dostęp do Xbox Live Gold oraz bezprzewodowy kontroler Xbox Elite w kolorze białym.

Żeby wziąć udział w losowaniu, należy kupić Double Chalupa Box za 5 dolarów i otrzymany kod konkursowy wprowadzić do systemu. Zwycięzcy będą losowani co 10 minut, a firma zapewnia, że swoją konsolę dostaną w ciągu 72 godzin. Promocja dostępna jest tylko w restauracjach na terenie Stanów Zjednoczonych. Liczba zestawów ograniczona jest do 5 tysięcy.