Xbox One X zmieniony nie do poznania w edycji od Hyperkin

Xbox One X zmieniony nie do poznania w edycji od Hyperkin

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 11/20/2018, 11:52 PM

Liczba odsłon: 3098

Klasyczny kontroler Xbox Duke w nowej odsłonie trafił do sprzedaży w tym roku. Zielona bestia to powrót do estetyki spod znaku Y2K, która łączy przezroczyste tworzywa sztuczne z "futurystyczną" ergonomią. Dziś takich konstrukcji się już nie tworzy... Czy aby na pewno? Hyperkin po najwyraźniej udanym remake'u klasycznego kontrolera postanowił pójść dalej i zmodyfikować także konsolę Xbox One X. Zestaw trafił juz do przedsprzedaży. Jak Wam się podoba?

The Duke może być idealnym dopełnieniem funkcji wstecznej kompatybilności Xbox One, która została rozszerzona o gry z oryginalnego Xboksa, ale trzeba przyznać, że gdy także konsola wygląda jak z epoki, robi to piorunujące wrażenie. Zwłaszcza, że mowa tu o Xbox One X, najmocniejszym produkcie tej generacji. Hyperkin, będący oficjalnym partnerem Microsoft, wziął na warsztat właśnie tę konsolę i przybrał ją w szaty oryginalnego Xboksa z 2001 roku. Chodzi tu dokładnie o specjalną edycję limitowaną 2001 Launch Team Edition z przezroczystą obudową.

Hyperkin Xbox Classic Pack

Tak właśnie powstał Hyperkin Xbox Classic Pack dla Xbox One X. Zestaw kosztuje tylko 89,99 dolarów (ok. 340 zł). Jak to możliwe? Otóż w jego skład wchodzi kontroler The Duke, miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass i specjalna, oficjalnie licencjonowana nakładka na konsolę. Innymi słowy nie jest to pełnoprawny zestaw typu konsola + dodatki, lecz raczej zestaw modyfikujący, w którym najbardziej hardware'owy jest kontroler.

Hyperkin Xbox Classic Pack for Xbox One X Collector's Edition to propozycja dla hardkorowych graczy, którzy lubią zarówno retrogaming, jak i bezkompromisową wydajność przy współczesnych tytułach. Zestaw ten może to zapewnić na jednym urządzeniu. Przedsprzedaż wystartowała już na amerykańskim Amazonie (jest możliwość wysyłki do Polski). Premiera już 3 grudnia.