Menu kategorii
 • Nowe reakcje na posty w Microsoft Teams

  Nowe reakcje na posty w Microsoft Teams

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  19:52
  13.06.2019
  754 wyświetlenia

  Szybkie reakcje stały się normą w wielu komunikatorach i platformach społecznościowych na czele z Facebookiem. W końcu lajki to nie wszystko. Za pomocą reakcji możemy wyrazić umiłowanie, radość, zdziwienie, płacz lub złość. Do tej pory Microsoft Teams pozwalał co najwyżej zostawić kciuka w górę, chyba że wysłaliśmy emoji w osobnym poście. Od dziś wygląda to inaczej.

  Jeśli otworzyliście dzisiaj Teams, z pewnością zauważyliście, że na wiadomości naszych kolegów i koleżanek z zespołu można reagować na kilka nowych sposobów, a konkretnie na pięć. Tyle bowiem nowych emoji pojawiło się w reakcjach. Obok "Lubię to" mamy więc teraz jeszcze "Serce", "Śmiech", "Zaskoczony", "Smutny" i "Wściekły". W końcu sam kciuk na nowego Keanu Reevesa w Cyberpunku 2077 to zdecydowanie za mało.

  TEAMS

  Nowe reakcje są już dostępne we wszystkich wersjach Teams, tj. w aplikacji desktopowej, aplikacji mobilnej i aplikacji w przeglądarce. Dzięki nim współpraca w tytułowych Zespołach staje się trochę bardziej zabawna i rozluźniona, choć pewnie są i firmy, w których komunikacja poprzez emoji i reakcje niewerbalne nie jest mile widziana. Z emocjami kryć się muszą przykładowo pracownicy w Japonii.

  Reklama

  Teams właściwie przejął te reakcje po Skype, który również pozwala reagować na wiadomości poprzez emoji. Co więcej, są to te same emoji. Analogiczne funkcje istnieją od dawna w Facebook Messengerze czy Apple iMessage'u.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-teams-users-can-now-react-to-messages-with-6-different-emojis

  Polecamy również w kategorii Teams