Nowa kompilacja Windows 10 Redstone 4 już jutro!

Nowa kompilacja Windows 10 Redstone 4 już jutro!

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:42
03.01.2018
0 komentarzy
1405 wyświetleń

Ostatnimi czasy zespół odpowiedzialny za Windows Insider znacząco zwolnił z wydawaniem nowych kompilacji. Pod koniec fazy rozwojowej Fall Creators Update przyzwyczajeni byliśmy do 4-5 kompilacji miesięcznie, tymczasem w Redstone 4 na przestrzeni nieco ponad 4 miesięcy było ich dotąd 9. Tak czy inaczej pierwsza tegoroczna kompilacja jest już w drodze i - jak ogłosiła Dona Sarkar - trafi do Insiderów jutro, 4 stycznia 2018 r. Czego można się spodziewać (oprócz naszej tradycyjnej relacji)?

Windows 10 Redstone 4, 2018

Przypomnijmy, że po kompilacji 17046 z 22 listopada na kolejną czekaliśmy prawie miesiąc. Build 17063 ukazał się 19 grudnia i zawierał potężną dawkę nowości, prawdopodobnie największą w historii programu Insider. Było to efektem zmniejszenia częstotliwości wydawania kolejnych kompilacji. Materiał, który w typowych warunkach zostałby podzielony na 2-4 wydania, trafił do wydania pojedynczego. Teraz pozostaje pytanie, jakiego następcy doczeka się legendarna kompilacja 17063.

Zważywszy na czas, który upłynie jutro od ostatniej kompilacji (16 dni), nowości w zapowiedzianej kompilacji może być sporo, aczkolwiek trudno oczekiwać takiego zatrzęsienia, jakie było udziałem jej poprzednika. Mamy też na uwadze, że w międzyczasie miały miejsce święta i Nowy Rok, a więc czas zasłużonych urlopów i oczywiście stagnacji w rozwijaniu Windows 10.

Cóż, jutro okaże się, czy Redstone 4 wejdzie w rok 2018 z impetem. Naszej pełnej relacji możecie się oczywiście spodziewać w godzinach wieczornych czasu polskiego. Jak zwykle na CentrumXP przetestujemy wszystkie możliwe nowości z listy zmian i przytoczymy zestawienia poprawek i znanych błędów. Bądźcie wtedy z nami!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: /ListaKompilacjiW10/

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor