Najnowsze przygody Lary Croft od marca w Xbox Game Pass

Najnowsze przygody Lary Croft od marca w Xbox Game Pass

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:12
27.02.2018
0 komentarzy
785 wyświetleń

Xbox Game Pass, lub jak go niektórzy zwą, growy Netflix, rozrasta się z każdym miesiącem o nowe, czasem naprawdę rewelacyjne tytuły. Jest to model dystrybucji zawartości, który obecnie opanował w zasadzie każdą dziedzinę rozrywki - od filmów (Netflix, Showmax), przez muzykę (Spotify, Tidal) aż po książki (Legimi). Konsol Xbox nie mogło to rzecz jasna ominąć. Marzec dla subskrybentów Game Pass szykuje się naprawdę zacnie.

Rise of the Tomb Rider Xbox Game Pass

Do listy gier dostępnych w ramach subskrypcji dołączą takie tytuły, jak świetne Rise of the Tomb Rider, czy premierowe Sea of Thieves. Pierwszy z wymienionych tytułów, to znakomita kontynuacja restartu serii o odważnej pani archeolog nazwiskiem Croft. Wydana przez Square Enix oraz Microsoft gra to wizualna perełka, która zwłaszcza na Xbox One X prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Natomiast Sea of Thieves to głośno zapowiadana gra kooperacyjna, w której możemy wcielić się w pirata przemierzającego morza i oceany. Otwarty świat pozwala eksplorować mapy w poszukiwaniu ukrytych skarbów oraz walczyć z przeciwnikami zarówno na morzu jak i na lądzie. Tytuł ten, dostępny na PC oraz Xbox One, gracze mieli już okazję przetestować w trakcie zamkniętych testów wersji beta.

Sea of Thieves to pierwsza z nowych autorskich gier Microsoftu, która pojawi się w bibliotece Game Pass. Gigant zapowiedział niedawno, że od tej pory każda nowa gra wydana pod szyldem MS, pojawi się w Game Pass od razu w dniu premiery. Ta znakomita wiadomość zelektryzowała fanów konsoli, zwłaszcza tych, którzy korzystają z tej usługi. Przypominając - Game Pass pozwala za jedynie niecałe 30 zł uzyskać dostęp do ponad 100 tytułów, w które możemy grać do woli w ramach aktywnej subskrypcji. Znajdziemy tam starsze, klasyczne tytuły, również te z Xboksa 360, jak i całkiem świeże pozycje. Jeśli nie sprawdziliście jeszcze tej usługi, możecie ją przetestować całkiem za darmo, przez 14 dni.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/rise-tomb-raider-sea-thieves-games-coming-xbox-game-pass-march/

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor