Najnowsza kompilacja Windows 10 już dostępna w formacie ISO

Najnowsza kompilacja Windows 10 już dostępna w formacie ISO

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
12:31
03.07.2015
0 komentarzy
2904 wyświetlenia

Mimo wcześniejszych postanowień, Microsoft udostępnił dziś obrazy ISO najnowszej kompilacji systemu Windows 10, oznaczonej numerem 10162. Użytkownicy, którzy oczekiwali na możliwość dokonania czystej instalacji tej kompilacji nie muszą już dłużej czekać. Z kolei zwolennikom stopniowego uaktualniania systemu do kolejnych wersji poglądowych, którzy korzystają z Wolnego kręgu aktualizacji, przyjdzie poczekać na build 10162 do początku przyszłego tygodnia.

Obrazy ISO to standardowy sposób dostarczania finalnych wersji systemów operacyjnych firmy Microsoft. Umożliwiają one dokonanie czystej (niestandardowej) instalacji systemu, bez konieczności aktualizacji bieżącego wydania do nowej wersji i późniejszego resetowania systemu do pierwotnego stanu.

Ostatnim jak do tej pory oferowanym w formie samodzielnego obrazu ISO wydaniem był udostępniony prawie dwa tygodnie temu build 10130. W stosunku do swojego poprzednika kompilacja 10162 nie wprowadza praktycznie żadnych większych nowości, jako że równo z wydaniem poprzedniej ogólnodostępnej wersji testowej Microsoft ogłosił, że firma będzie od tej pory skupiać się tylko i wyłącznie na poprawie stabilności, wydajności i kompatybilności systemu.

Obrazy ISO w polskiej wersji językowej możecie pobrać na wybrane przez siebie architektury bezpośrednio z naszego działu Download.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor