Xbox One X Project Scorpio Edition dostępny w przedsprzedaży!

Xbox One X Project Scorpio Edition dostępny w przedsprzedaży!

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:26
20.08.2017
0 komentarzy
1967 wyświetleń

Cuphead zostanie wydany 29 września na Xbox One, Windows 10 i Steam. Goście targów Gamescom 2017 mają jednak możliwość gry już dzisiaj na specjalnym stoisku Xbox One X. W międzyczasie oglądamy jeszcze ciekawy trailer Surviving Mars - nadchodzącej produkcji, która na Xbox zadebiutuje w przyszłym roku. Po tych zapowiedziach przyszedł czas na coś naprawdę gorącego, na co wszyscy czekaliśmy. Powitajmy nowego członka rodziny Xbox!

Gamescom 2017

Gamescom 2017

Gamescom 2017

Jak się okazuje, Project Scorpio to nie tylko przedpremierowa, wczesna nazwa Xbox One X, ale... samodzielna wersja tej konsoli. Oto Xbox One X Project Scorpio Edition - najpotężniejsza - jak mówi Microsoft - konsola, jaką kiedykolwiek zrobiono. Poznajmy konkrety: 6 teraflopów mocy graficznej, 12 GB pamięci GDDR 5 z przepustowością 326 GB/sekundę, kompatybilność ze wszystkimi grami i akcesoriami Xbox One, wsparcie dla 4K Ultra HD, HDR i dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Gamescom 2017

Pierwszego unboxingu w białych rękawiczkach dokonał sam Larry Hryb, znany też fanom Xbox jako Major Nelson. Xbox One X Project Scorpio Edition jest już dostępny w przedsprzedaży, najprawdopodobniej w mocno limitowanej edycji, bowiem Microsoft podkreślał kilka razy, że z przedsprzedaży można korzystać, zanim konsola zniknie na dobre. Co to dokładnie oznacza? Tego prawdopodobnie dowiemy się już niebawem.

Gamescom 2017

Na tej gorącej zapowiedzi kończy się dzisiejszy show Xbox @ gamescom Live, a tym samym także i my kończymy naszą relację. Nie jest to jednak koniec wieści od Microsoft na tegorocznym Gamescom. Już jutro o godzinie 21:00 odbędzie się sesja poświęcona w całości Age of Empires, z której wiadomości także będziemy przekazywać na portalu CentrumXP! Dziękujemy!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mixer.com/Xbox

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor