Wiemy już, jak wygląda znak handlowy Project Scorpio

Wiemy już, jak wygląda znak handlowy Project Scorpio

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
14:18
06.06.2017
0 komentarzy
1410 wyświetleń

Konferencja E3, poświęcona w pełni branży gier wideo, jest już coraz bliżej. Jak wiadomo, Microsoft planuje przeprowadzić na niej pokaz swojej najnowszej, wyczekiwanej przez wielu konsoli, figurującej obecnie pod nazwą Project Scorpio. Na chwilę obecną wiadomo o niej raczej niewiele, pomijając oczywiście jej specyfikację sprzętową. Prawdę powiedziawszy, nawet jej nazwa może ulec jeszcze zmianie, niemniej pewnym jest, że jeden z jej członów zaczynać się będzie na literę S. Skąd jednak bierze się ta pewność?

Otóż jeden z użytkowników portalu NeoGAF natknął się niedawno na stronie EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej) na grafikę, będącą zarazem zarejestrowanym znakiem handlowym Microsoftu. Według opisu dotyczy on zarówno oprogramowania dedykowanego komputerom oraz konsolom, jak również samego sprzętu (dokładniej rzecz ujmując konsoli oraz jej kontrolerów). Jest ona co prawda jeszcze na etapie weryfikacji, jednak ta powinna zakończyć się niebawem. Jako że grafika ta to wyraźnie litera S, łatwo jest wydedukować, że dotyczyć będzie ona Project Scorpio z jednym drobnym zastrzeżeniem. Według części zainteresowanych osób, odnosić ma się ona do Xbox One S, mającego być tańszą alternatywą dla najnowszej konsoli Microsoftu. Nie jest to raczej prawdopodobne, jako że na rebranding już raczej za późno.

Znak handlowy Project Scorpio

Czego dokładnie dotyczyć ma omawiany znak handlowy dowiemy się prawdopodobnie podczas samych targów E3. Odbędą się one w Los Angeles, 11 czerwca o godzinie 23:00 czasu polskiego. Oczywiście relację znajdziecie na naszym portalu. Jedno jest pewne: będzie się działo!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://euipo.europa.eu/eSearch/#details/trademarks/016801243

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor