Satya Nadella otworzy konferencję Microsoft Convergence

Satya Nadella otworzy konferencję Microsoft Convergence

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:06
12.03.2015
0 komentarzy
1705 wyświetleń

Microsoft będzie gospodarzem konferencji Convergence, która odbędzie się 16 marca w Atlancie. Imprezę rozpocznie swoim wystąpieniem CEO firmy Microsoft, Satya Nadella. Wielki zegar na stronie wydarzenia już odlicza czas do rozpoczęcia, a wszystko to będziemy mogli zobaczyć na żywo w formie webcastu.

"Microsoft Convergence jest miejscem, w którym zbierają się liderzy, by eksplorować, dzielić się i doświadczać rozwiązań biznesowych. Zobacz nowe innowacje, zyskaj wgląd i świeże spojrzenie, nawiąż kontakt z ekspertami i znajomymi, i pomyśl o biznesie w nowy sposób. Dołącz do CEO Microsoftu, Satyi Nadelli, i innych wizjonerskich liderów biznesu w tym premierowym evencie biznesowym. Będziesz mógł odejść napełniony energią i przekonany o tym, że twoja firma jest w czołówce." - głosi zaproszenie Microsoftu. Impreza rozpocznie się już w niedzielę, jednak przywitalne wystąpienie Nadelli zobaczymy w poniedziałek, 16 marca, o godzinie 08:30 czasu wschodniego (13:30 czasu polskiego) i potrwa dwie godziny.

Convergence

Wśród prelegentów znajdzie się także Kirill Tatarinov, EVP działu Microsoft Business Solutions. Powinno to być wskazówką, że spotkanie będzie miało charakter firmowy i ukierunkowany na biznes. Czego jeszcze można się spodziewać po inaugurującym wykładzie? Jak głosi opis, udostępniony przez organizatora: " Nadella w swoim wystąpieniu skupi się na tym, jak używać danych w biznesie, by umożliwić organizacjom głębsze zrozumienie ich klientów, prognozować trendy oraz zapewnić wśród klientów zapotrzebowanie i lojalność. [Nadella] rzuci nieco światła na innowacje, pochodzące z Microsoft, które pomogą firmom uzyskać lepsze spojrzenie na dane i zwiększyć wydajność."

Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w odtwarzaczu, udostępnionym na stronie Microsoft News Center. Sesje dyskusyjne, wykłady i inne atrakcje potrwają do czwartku, 19 marca. Pełną agendę tegorocznego Microsoft Convergence znajdziecie na stronie wydarzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/satya-nadella-to-open-microsoft-convergence-conference-on-march-16th

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor