Microsoft Business Applications Launch Event już 6 kwietnia. Rejestracja otwarta

Microsoft Business Applications Launch Event już 6 kwietnia. Rejestracja otwarta

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 3/31/2022, 4:11 PM

Liczba odsłon: 2221

Microsoft otworzył rejestrację na Business Applications Launch Event 2022, wydarzenie, na którym dowiemy się, co nowego w Dynamics 365 i Microsoft Power Platform. Podobnie jak podczas zeszłorocznej edycji, tak również teraz spodziewamy się premier nowych funkcji we wspomnianym oprogramowaniu. Sprawdźmy, jakie jeszcze plany ma Microsoft i jak wziąć udział w evencie.

Zarejestruj się teraz, aby budować bardziej zręczną przyszłość.

Dołącz do nas, aby zapoznać się z nowościami w Dynamics 365 i Microsoft Power Platform.

Usłyszysz więcej od Charlesa Lamanny, CVP Business Applications & Platform w Microsoft, wraz ze starszymi inżynierami i liderami z Microsoft, którzy poprowadzą Cię przez najnowsze postępy w wydaniu 1 wersji Dynamics 365 i Microsoft Power Platform 2022 oraz o tym, jak pomogą Ci:

  • Szybko zaadaptować się do zmian, gdy wyłaniają się nowe priorytety biznesowe, warunki rynkowe i szanse związane z klientami.
  • Dokonywać innowacji wszędzie, rozwiązując problemy za pomocą rozwiązań, które ułatwiają współpracę i płynnie ze sobą współdziałają.
  • Dostarczać więcej wartości dla Twoich klientów w krótszym czasie, szybko adaptując lub ulepszając rozwijania, które przyspieszają wyniki.
  • Tworzyć lepiej zapadające w pamięć doświadczenia klienta poprzez modernizację Twoich procesów i odkrywanie wglądów w Twój łańcuch dostaw.

Masz pytania do ekspertów? Zadaj je podczas czatu Q&A na żywo.

— Microsoft

Wśród prelegentów pojawi się grono ekspertów z zakresu aplikacji biznesowych, sprzedaży, marketingu, customer care, transformacji cyfrowej i łańcuchów dostaw z działów Power Apps, Power Platform, Power BI i Dynamics 365, w tym Charles Lamanna, Lori Lamkin, Ryan Darby Martin, Jeff Comstock i wielu innych.

Microsoft Business Applications Launch Event odbędzie się w środę, 6 kwietnia 2022 r. w godzinach 9:00-10:30 AM PT (UTC-7), czyli 18:00-19:30 czasu polskiego. Zarejestrować się można pod tym linkiem.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia