Menu kategorii
 • Viva Connections dostępna na smartfonach poprzez Microsoft Teams

  Viva Connections dostępna na smartfonach poprzez Microsoft Teams

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  14:42
  09.11.2021
  1792 wyświetlenia

  Microsoft Viva, nowa platforma dla pracowników wprowadzona w tym roku i dostępna w ramach Microsoft Teams, rozszerza teraz swój zasięg na urządzenia mobilne. Jeden z czterech jej podstawowych modułów, Viva Connections, dotąd dostępny tylko na PC, trafił właśnie na smartfony i tablety.

  Viva Connections dostarcza pracownikom istotnych wiadomości, rozmów i innych treści w Microsoft Teams. Pracownicy mogą uzyskać dostęp do wewnętrznej komunikacji i zasobów firmowych, takie jak zasady i benefity. Mogą też uczestniczyć w społecznościach, takich jak grupy z zasobami dla pracowników, a wszystko to w jednej, dającej się personalizować aplikacji wewnątrz Microsoft Teams.

  Viva Connections to brama do doświadczenia pracowników. Oferuje spersonalizowaną, zintegrowaną aplikację mobilną, która łączy wiadomości, konwersacje, kluczowe zasoby oraz zadania i elementy gotowe do działania w jednym miejscu, które można dostosować, aby uwzględnić firmowy branding i dołączyć krytyczne aplikacje biznesowe. Mobilne środowisko Viva Connections, nowe składniki Web Part i zaktualizowana wersja desktopowa zostały udostępnione w publicznej wersji zapoznawczej kilka tygodni temu i są teraz dostępne na całym świecie. Jest to następstwo wydania Viva Connections dla PC, który został uruchomiony na początku tego roku.
  — Mike Holste, Sr PMM, Microsoft Viva + Employee Engagement

  Microsoft ogłosił też ogólną dostępność nowych integracji partnerskich w Viva, co oznacza, że Viva Connections powinna teraz bezproblemowo współpracować z ServiceNow, BlueYonder, Qualtrics oraz Moveworks. Gigant planuje również dodać obsługę innych aplikacji partnerskich, takich jak Workday, EdCast i Espressive, w styczniu 2022 roku. Aplikacja Viva Connections jest dostępna bezpłatnie we wszystkich planach Microsoft 365 i Office 365 dla firm.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-viva-blog/viva-connections-mobile-and-new-partner-integrations-are-now/ba-p/2932217

  Polecamy również w kategorii Teams