Ostatnie wieści ze świata Xbox One X

Ostatnie wieści ze świata Xbox One X

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
08:34
07.11.2017
0 komentarzy
1146 wyświetleń

Powoli zbliżamy się do końca relacji z premiery Xbox One X, która ma miejsce w Microsoft Store w Nowym Jorku. Na koniec zostało jeszcze kilka smaczków. Zaczynamy od Realu Madryt, którego zawodnicy trzymając w rękach spersonalizowane w barwach drużyny kontrolery pogratulowali premiery nowej konsoli. W kolejnym klipie występuje Benny Central, który udał się do Porsche Experience Centre Silverstone. W salonie znajduje się Porsche 911 GT2 RS, flagowy pojazd Forzy Motorsport 7. Experience Centre Silverstone pozwala klientom doświadczyć wirtualnej przejażdżki Porsche 911 GT2 w jakości 4K na Xbox One X, nim wybiorą się na tor.

Xbox One X

Kolejny klip to prezentacja State of Decay 2. Dźwięki niepokojącej muzyki i sugestywne opisy rozwijane przez deweloperów z Undead Labs robią swoje... Liczy się przede wszystkim to, że gracze będą mogli opowiedzieć własne historie, kierując postaciami i decydując, w jaki sposób chcą przetrwać. State of Decay 2 zadebiutuje wiosną 2018 r. Dokładna data premiery nadal nie jest znana.

Xbox One X

Czas na ostatni już zwiastun ulepszonej dla Xbox One X gier - to nadal czekający na swoją premierę Sea of Thieves.

Xbox One X

Kolejka przed nowojorskim Sklepem Microsoft stale się powiększa i coraz więcej osób wraca do domu z nowiutkim egzemplarzem Xbox One X. Premierowy streaming kończy się spotem, którego meritum doskonale oddaje ducha nowej konsoli - Feel the difference. Tym samym i my kończymy naszą relację z tego wydarzenia. Dziękujemy za uwagę!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor