Oczekując na Surface Phone, otrzymamy...nową Lumię?

Oczekując na Surface Phone, otrzymamy...nową Lumię?

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
10:41
31.03.2017
0 komentarzy
2027 wyświetleń

Już od dłuższego czasu na rynku smartfonów zaobserwować możemy stagnację produktów Microsoftu, choć może adekwatniejszym stwierdzeniem byłoby dogorywanie. Zmienić to ma dopiero pojawienie się wyczekiwanego przez wielu Surface Phone, który to ma zdefiniować całą branżę urządzeń mobilnych na nowo. Wszystko wskazywało na to, że do czasu jego premiery nie możemy liczyć na żaden nowy telefon w asortymencie giganta z Redmond, jednak pojawiły się ostatnio pogłoski na temat nowego modelu Lumi.

W dniu wczorajszym na meksykańskiej stronie sklepu Microsoftu pojawiła się nowa, niezapowiedziana wcześniej Lumia, oznaczona numerem 651. Jedynym, co na chwilę obecną można wywnioskować z dostępnych tam danych to fakt, iż w porównaniu do Lumi 650 ma ona nieco większy wyświetlacz (5,2 cala zamiast 5). Do większej ilości danych technicznych niestety nie ma dostępu. Wielu sceptyków podchodziło do tematu z przekąsem, uznając całą sytuację za błąd występujący na stronie, jedno jednak temu przeczy. Mianowicie, mimo iż minęło już sporo czasu od zaobserwowania całego zdarzenia, żadna korekta na stronie giganta z Redmond jeszcze się nie pojawiła. Są też i tacy, którzy twierdzą, że model ten ma być przeznaczony jedynie na rynek meksykański, jednak brak oficjalnego potwierdzenia tej wersji.

Lumia 651

Jakkolwiek by nie było, ciężko stwierdzić z całą pewnością, czy naprawdę mamy do czynienia z nowym smartfonem czy jedynie z telefonem-widmem. Jeśli Microsoft potwierdzi fakt pojawienia się nowego modelu Lumi, oznaczać to będzie jedną z dwóch rzeczy: ugruntowuje on rynek pod premierę Surface Phone lub stara się odzyskać udziały na rynku urządzeń mobilnych.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.windowscentral.com/lumia-651-windows-10-mobile-handset-appears-microsoft-mexico-website?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+wm

Polecamy również w kategorii Lumia

Komentarze

Skomentuj

Autor