Lumia 520 za 200 dolarów? Tak, ale rozłożona i w ramce

Lumia 520 za 200 dolarów? Tak, ale rozłożona i w ramce

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 6/29/2022, 1:20 PM

Liczba odsłon: 1493

Wśród technologicznych geeków wciąż jest spore grono osób, które uważa, że Windows Phone i smartfony Lumia nie powinny zostać zapomniane. Część z nas, redaktorów CentrumXP.pl, uważa podobnie, bo z mobilnym systemem Microsoftu mamy raczej tylko dobre wspomnienia i z żalem informowaliśmy o zawieszeniu projektu. Dla ultra fanów smartfonów Lumia właśnie pojawiła się bardzo ciekawa opcja powrotu do ulubionego telefonu.

Nokia Lumia 520

Mowa o smartfonie Lumia 520, który w 2013 roku był najlepiej sprzedającym się telefonem segmentu low-end. W dniu premiery Lumię 520 można było kupić za 99 dolarów, a niedługo później nawet za 20 dolarów na Amazonie lub 30 dolarów w sklepach Microsoftu. Teraz najlepiej sprzedającego się smartfona z Windows Phone można kupić rozłożonego na części i zamkniętego w eleganckiej ramce. Jedynie cena może odstraszać, bo mowa o 200 dolarach.

Nokia Lumia 520

Produkt wprowadziła do swojej oferty firma Grid Studio, która specjalizuje się w sprzedaży takich kolekcjonerskich gadżetów. W ich portfolio można znaleźć rozłożone na części konsole Nintento czy PlayStation Portable, smartfony z Androidem lub iOS czy kontrolery gier. Rozłożony na części model Lumii 520 zamknięty jest w ramce o rozmiarze 11,7 na 16,5 cala. Wszystkie części pochodzą z oryginalnego telefonu, poza baterią, którą została zastąpiona bezpieczną atrapą. Każdy element jest dokładnie opisany, a części zewnętrzne zostały przyporządkowane podzespołom wewnętrznym.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia