Microsoft wypuścił podstawkę ładującą dla opaski Band 2

Microsoft wypuścił podstawkę ładującą dla opaski Band 2

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:01
14.12.2015
0 komentarzy
1744 wyświetlenia

Gdy na rynek wchodziły pierwsze egzemplarze opaski Band, wielu użykowników tworzyło własne podstawki, niekiedy nawet z wykorzystaniem drukarek 3D. Tym razem Microsof postanowił wypuścić własne wydanie akcesorium, dostępne ekskluzywnie dla Band 2. Niewielka i całkiem zgrabna stacja trafiła już do sprzedaży, a znaleźć ją możemy w Sklepie Microsoft.

"Trzymaj swoją Band 2 na widoku podczas ładowania dzięki tej unikalnie zaprojektowanej podstawce ładującej, która ponadto staje się odlotowym zegarkiem na biurko. Ta stylowa podstawka ładująca ułatwia ogarnięcie kabli (...) i jest wyposażona w magnetyczne złącze, które ułatwia wyciągnięcie i ponowne podłączenie kabla ładującego. Podczas ładowania kabel nie jest na widoku i nie plącze się. Masywna i powlekana gumą baza utrzymuje wszystko na swoim miejscu, gdy twoja Band wygodnie się ładuje" - głosi opis produktu.

Band

Jedną z głównych wad podstawek-samoróbek była ich niewielka waga, a co za tym idzie - także stabilność. Microsoft rozwiązał ten problem, dociążając swoją podstawkę. Oficjalny produkt ma też bez wątpienia swój walor estetyczny, który już zdobył uznanie wśród niektórych użytkowników. "Podstawka ładująca jest świetnie zaprojektowana i wygląda wspaniale! Jest też dobrze osadzona i funkcjonalna. Nie ma na rynku żadnej podstawki, która by tak wyglądała" - głosi jedyna jak dotąd recenzja klienta.

Band

Microsoft Band 2 Charging Stand jest już dostępne do kupienia w Microsof Store. Cena akcesorium wynosi 19,99 dolarów. Warto dodać, że na razie nic nie wskazuje na to, by produkt miał w najbliższym czasie trafić na polski rynek. Podobnie jak sama opaska, tak i dedykowane jej akcesoria można nabyć jedynie od niezależnych sprzedawców lub sprowadzić zza granicy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.windowscentral.com/microsoft-begins-selling-charging-stand-band-2

Polecamy również w kategorii Band

Komentarze

Skomentuj

Autor