Microsoft wprowadzi nowa usluge Microsoft Dynamics CRM Live

Microsoft wprowadzi nowa usluge Microsoft Dynamics CRM Live

 Adam Stępień
Adam Stępień
00:00
12.07.2006
0 komentarzy
3059 wyświetleń
Microsoft, wykorzystując sukces rynkowy systemu Microsoft Dynamics™ CRM 3.0, zaprezentował plan wprowadzenia następnej wersji zestawu produktów Microsoft Dynamics CRM. W jego skład wejdzie nowa oferta oprogramowania udostępnianego w formie usługi, Microsoft Dynamics CRM Live. Usługa Microsoft CRM Live będzie świadczona i zarządzana przez Microsoft w jego centrach przetwarzania danych Windows Live™. Pozwoli to partnerom szybko i elastycznie zaspokajać potrzeby klientów w zakresie systemów CRM. Wprowadzenie pełnego zakresu produktów Microsoft CRM jest elementem strategii Microsoft związanej z przedsiębiorstwami nazwanej „People-Ready Business”. Nowa usługa Microsoft CRM Live będzie zintegrowana z usługami Microsoft Windows Live oraz Office Live.

Microsoft potwierdził wyjątkowo szybki wzrost poziomu sprzedaży rozwiązania Microsoft Dynamics CRM we wszystkich segmentach rynku i branżach na całym świecie. W ostatnim kwartale na całym świecie przybyło ponad 50 000 nowych użytkowników tego systemu. Obecnie dobiega końca proces wprowadzania na rynek rozwiązania Microsoft CRM w międzynarodowej wersji. W maju pojawiło się ono na rynku chińskim, a w tym kwartale będzie dostępne w Japonii. Na konferencji Worldwide Partner 2006 w Bostonie Microsoft zaprezentował także nowe oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym, przeznaczone do urządzeń przenośnych. Zostanie ono udostępnione w sierpniu tego roku. Microsoft planuje również wydanie nowej wersji oprogramowania integracyjnego, opartego na rozwiązaniu Microsoft BizTalk Server. Pozwoli ono połączyć system Microsoft CRM z aplikacjami ERP i CRM dostarczanymi przez inne firmy, na przykład Siebel, SAP AG i Oracle Corp.

„Wierzymy w możliwości, jakie daje połączenie oprogramowania z usługami. Wprowadzenie na rynek rozwiązania Microsoft Dynamics CRM Live jest jednym z wielu przykładów realizacji naszej wizji w tym zakresie” – powiedział Jacek Chwalisz, Microsoft Dynamics Business Group Lead w polskim oddziale Microsoft. „Microsoft CRM Live umożliwi korzystanie z naszego najlepszego oprogramowania CRM w postaci usługi, a naszym partnerom stworzy nowe możliwości świadczenia usług zaawansowanych”.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.microsoft.com/poland/

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu

Komentarze

Skomentuj

Autor