Microsoft promuje szybką synchronizację w Edge

Microsoft promuje szybką synchronizację w Edge

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
09:47
06.02.2018
0 komentarzy
883 wyświetlenia

W naszym ostatnim teście wydajności przeglądarek udowodniliśmy, że Edge jest bardzo dobrą przeglądarką która pomimo kilku wad, jest warta uwagi. Mimo kiepskiego startu i niezbyt udanego PR ze strony Microsoftu, Edge ma szansę stać się godną konkurencją dla gigantów rynku przeglądarek. Microsoft stale walczy o poprawę wizerunku Edge, nie tylko silnie go promując, lecz również realnie rozwijając jego funkcje i wprowadzając niezbędne poprawki.

Edge Synchronizacja Reklama

Nowa reklama którą opublikował Microsoft, jest krótka i dotyczy w zasadzie jednej rzeczy - synchronizacji. Jest to jedna rzeczy, które w naszym teście wymieniono jako istotną wadę Edge. Osoba na co dzień korzystająca z przeglądarki zarówno na komputerze jak i smartfonie, jest przyzwyczajona do bardzo wygodnej synchronizacji między oboma urządzeniami, tak jak to działa na przykład w Chrome. Teraz korzystając z Edge na Android i iOS możemy cieszyć się dobrodziejstwem synchronizacji przeglądanych treści, za pomocą zaledwie jednego kliknięcia. Możemy w ten sposób szybko przenieść się z telefonu na komputer i odwrotnie. Jest to jedna z wielu nowych funkcji Edge, który potrafił znaleźć swoją niszę, oferując na przykład wbudowaną obsługę książek elektronicznych co jest niespotykaną u konkurencji funkcją. Jednak Microsoft musi rozwijać Edge nie tylko dodając nowe, innowacyjne rozwiązania, lecz również naganiając konkurencję uzupełniając przeglądarkę o znane i lubiane funkcje, których w niej na chwilę obecną nie uświadczymy.

Edge stale się rozwija, a dzięki raczkującej wciąż obsłudze wielu platform, ma szansę stać się bardzo popularną przeglądarką. Microsoft ma szansę w tym wyścigu jeśli tylko wykorzysta swoją niezaprzeczalna dominacje na rynku komputerów, nie wmuszając jednocześnie niczego użytkownikom - broniąc się jakością. Użytkownicy nie są głupi i wybiorą lepsze oraz wygodniejsze rozwiązanie. Edge ma potencjał, w przeciwieństwie do swojego poprzednika - IE. Przeglądarka Edge, która jest wbudowana w system Windows 10, jest od końca zeszłego roku dostępna również w sklepach z aplikacjami systemów iOS i Android.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/latest-microsoft-edge-ad-says-yes-to-one-touch-syncing

Polecamy również w kategorii Edge

Komentarze

Skomentuj

Autor