E3, czyli konferencja na którą czekali gracze, już dzisiaj na łamach CentrumXP!

E3, czyli konferencja na którą czekali gracze, już dzisiaj na łamach CentrumXP!

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
15:00
11.06.2017
0 komentarzy
1186 wyświetleń

Rok 2017, mimo iż mija dopiero jego połowa, okazał się bardzo owocny w wydarzenia medialne organizowane przez Microsoft. Niemniej, najbardziej wyczekiwana przez graczy konferencja, czyli odbywające się w Los Angeles targi E3 dopiero przed nami. Mimo iż gigant z Redmond nie jest tam jedynym prelegentem, to właśnie na jego wystąpienie czekamy najbardziej. Powód jest dość prozaiczny; otóż Microsoft planuje na tym właśnie evencie ujawnić swoją najnowszą konsolę, czyli wielokrotnie już omawiany na łamach naszego serwisu Project Scorpio. Dotychczas poznaliśmy jednak jedynie jego specyfikacje techniczną oraz kilka drobnych detali, teraz zaś nadszedł czas aby sprawdzić jak prezentuje się on w akcji. Jakie dokładnie gry zostaną przedstawione podczas prezentacji Scorpio, nie wiadomo. Można być pewnym jedynie tego, że aby ukazać wyższość najnowszego urządzenia nad konkurencyjnymi produktami, zademonstrowane tytuły w pełni korzystać będą z obsługi 4K. Całkiem prawdopodobne jest to, że podana zostanie przy okazji cena detaliczna Project Scorpio oraz data rozpoczęcia jego przedsprzedaży. Podczas slotu Microsoftu na E3 zaprezentowane będzie ponadto kilka nowych tytułów, takich jak Crackdown 3, Sea of Thieves, State of Decay 2 oraz Anthem (prawdopodobnie wszystkie trafią do sprzedaży w wersji na prezentowaną konsolę). Krążą również plotki o całkowicie nowej, tajemniczej produkcji z kategorii AAA, jednak nie zostało to w jakikolwiek sposób potwierdzone.

Zapowiedź premiery Scorpio na E3

Nie spodziewamy się natomiast, aby w Los Angeles zostały zaprezentowane jakiekolwiek nowe gogle AR/VR, czy też powiązane z tego typu technologią akcesoria. Spowodowane jest to niedawną wypowiedzią Alexa Kipmana, według której przyjdzie nam na nie poczekać przynajmniej do początku przyszłego roku.

Przebieg całego wydarzenia można śledzić na Microsoftowym odpowiedniku Twitcha, czyli platformie Mixer (poprzednio Beam) w jakości 4K. Oczywiście na naszym portalu prowadzić będziemy relację z całego wystąpienia giganta z Redmond. Rozpoczyna się ono już dzisiaj, o godzinie 23:00 czasu polskiego, trwać będzie zaś co najmniej 90 minut.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

Skomentuj

Autor