CentrumXP zaprasza na relację z Gamescom 2017

CentrumXP zaprasza na relację z Gamescom 2017

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:29
18.08.2017
1461 wyświetlenie

Na zeszłorocznej konferencji E3 Microsoft zapowiedział "najpotężniejszą konsolę w historii", nazywając ją wówczas projektem Scorpio. Rok później Xbox One X został już zaprezentowany w pełnej krasie. Poznaliśmy też jego cenę i datę premiery - 7 listopada. Choć konsola pojawiła się na stronach Sklepu Microsoft czy Amazon, przedsprzedaż nie została dotąd uruchomiona. Microsoft czeka z tym najwyraźniej na specjalną okazję, a ta nadejdzie już w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia. Wtedy to firma wystąpi na targach Gamescom 2017, gdzie o godzinie 21:00 poprowadzi sesję Xbox @ gamescom Live, z której relację na żywo będziecie mogli śledzić na portalu CentrumXP.

Xbox One X - Gamescom 2017

Sesja, która rozpocznie się w niedzielę wieczorem, traktować możemy jako keynote Microsoftu na tegorocznym Gamescom. W oficjalnej zapowiedzi nie pojawia się wiele szczegółów (co wcale nas nie dziwi). Padają raczej ogólniki, takie jak to, że firma "przekaże najświeższe wieści i zapowiedzi związane z Xbox One X". Dowiadujemy się też, że wystąpienie poprowadzą Graeme Boyd (@AceyBongos) oraz Maxi Graeff (@GMaxee) z Xbox Germany. "Mają oni wieści do przekazania i gry do zaprezentowania. Usiądą i porozmawiają z deweloperami z ulubionych studiów i zagrają w najgorętsze tytuły, które mają się dopiero ukazać. Będzie też kilka niespodzianek i gratisów" - dodaje Microsoft. O czym zapomniano w tej zapowiedzi? Choćby o tym, że w trakcie wystąpienia na Gamescon 2017 Microsoft uruchomi przedpsrzedaż Xbox One X. Nieoficjalne informacje na ten temat pojawiły się na Twitterze. Okazuje się, że języka za zębami nie mógł utrzymać Azmazon:

W poniedziałek, również o godzinie 21, Microsoft będzie gospodarzem kolejnej sesji - Age of Empires @ gamescom Live. Firma będzie świętować 20 urodziny serii Age of Empires i poprowadzi streaming na żywo. "Będzie to celebracja bogatej historii ukochanej przez wielu serii na PC-ty, a także możliwość obejrzenia po raz pierwszy Age of Empires: Definitive Edition, pięknie zremasterowanej edycji autentycznego klasyka, który zapowiedzieliśmy na E3 w zeszłym miesiącu. Będziemy rozmawiać z legendarnymi deweloperami Age of Empires i podzielimy się ekscytującymi wiadomościami, których fani nie chcą przegapić" - dodaje Microsoft. Na targach będzie też otwarte stoisko Xbox Booth, gdzie fani będą mieli okazję po raz pierwszy zagrać na Xbox One X i przetestować takie tytuły, jak Sea of Thieves, Forza Motorsport 7, Lucky’s Tale, Age of Empires: Definitive Edition, Assassin’s Creed: Origins, Halo Wars 2, Player Unknown’s Battlegrounds, Crackdown 3, Middle-Earth: Shadow of War, Minecraft czy Cuphead.

Wystąpienie będzie transmitowane na żywo na platformie Mixer. My także przygotowujemy się do relacji, którą będziemy prowadzić na żywo na łamach CentrumXP. Zapraszamy w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia. Startujemy równo o 21:00!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/2017/07/13/xbox-gamescom-2017/

Polecamy również w kategorii Xbox One X